
Камера відеоспостереження 25x PTZ 8Мп Dahua Technology DH-SD49825XB-HNR 5–125мм
- Немає в наявності
- Код: 00942
28 379 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ DAHUA TECHNOLOGY DH-SD49825XB-HNR 5-125ММ 8МП
DH-SD49825XB-HNR - мережева роботизована відеокамера з роздільною здатністю 8 Мп (Ultra HD 4K) серії Wiz Sense. Об'єктив має 25-кратний оптичний зум. Підтримує технологію Starlight. Дальність вбудованого ІЧ-підсвічування до 100 м. Клас захисту корпусу IP66.
Технологія Dahua Starlight пропонує найкращу світлочутливість, зберігаючи яскраві кольори. Деталізація навіть при освітленні лише 0,005 лк. У камері використовується набір оптичних функцій для балансування світла на всій сцені, створюючи чіткі зображення в темряві. Підтримує 6 атрибутів та 8 виразів: стать, вік, окуляри, маска, борода та вирази (гнів, сум, огида, страх, здивування, спокій, щастя та розгубленість). Також підтримує налаштування вирізування обличчя: обличчя та однодюймове фото. Також представлені три методи миттєвих знімків: знімок у реальному часі, знімок із пріоритетом та пріоритет якості. Автоматично відфільтровує помилкові тривоги, викликані тваринами, шелестом листя, яскравим світлом та багато іншого, а також використовує вторинне розпізнавання під час наведення.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Роботизована PTZ камера
- Матриця: 1/2.8" CMOS
- BLC; HLC; WDR; Defog
- Оптичне збільшення: 25×
- Цифрове збільшення: 16x
- Кути огляду: Г: 53.1 ° -3.4 °; В: 30.4 ° -1.9 °; Д: 59.3 ° -3.9 °
- Кількість потоків: 3
- Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264B; H.264M; )
- Спосіб зберігання: FTP, Micro SD (256 Гб), ROM/RAM: 4/1 Гб
- Тип підсвічування: ІЧ 100 м
- Харчування: 12 В DC, 3 A; PoE: 802.3at
- Ступінь захисту: IP66; TVS 6000 V
- Розміри: 270 × Φ160 мм
- Вага: 3 кг
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| мін. чутливість | Колір: 0,005 лк при F1,6; Ч/Б: 0,0005 лк F1,6; 0 люкс (ІЧ-підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30,000 с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D; 2D |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| Оптичне збільшення | 25× |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Основні функції обробки | до 24 зон маскування, до 8 в одному кадрі |
| Фокусна відстань | 5 -125 мм |
| Кути огляду | Г: 53.1 ° -3.4 °; В: 30.4 ° -1.9 °; Д: 59.3 ° -3.9 ° |
| Апертура | F1.6-F3.6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K/4MP/1080p/1.3M/720p 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1080p/1.3M/720p/CIF 25 к/с |
| Відео компресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264B; H.264M; H.264H |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS; Easy4ip; IVSS; Player; Configtool; NVR; Smart Player |
| Підтримка браузерів | IE7+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G&T; CGI |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD (256 Гб) |
| Інтерфейси тривоги | 2вх /1 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| Тип підсвічування | ІКІ |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Виявлення об'єкта | 2161 м |
| Спостереження за об'єктом | 864 м |
| Розпізнавання об'єкта | 432 м |
| Ідентифікація об'єкта | 216 м |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1 ° / с-200 ° / с; Нахил: 0,1 ° / с-120 ° / с |
| Швидкість за передустановками | панорамування: 240 ° / с; Нахил: 200 ° / с |
| Кількість передустановок | 300 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Передустановка; Паттерн; Тур; Сканування |
| Defog | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення осіб | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| живлення | 12 В DC, 3 A |
| PoE | 802.3at |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - +70 °C |
| Ступінь захисту | IP66; TVS 6000 V |
| Розміри | 270 × Φ160 мм |
| Вага | 3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 260 x 430 мм |
| Вага брутто | 5.368 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 100 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 100 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 3 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 28 379 ₴




