
PTZ камера відеоспостереження 2 мп Hikvision DS-2DE5225W-AE(T5)
- Немає в наявності
- Код: 00953
17 390 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
IP КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ HIKVISION DS-2DE5225W-AE(T5) 4.8-120ММ 2МП
Об'єктив із 25-кратним оптичним зумом, камера пропонує більше деталей із великим оглядом. Hikvision DS-2DE5225W-AE(T5) може широко використовуватися в найрізноманітніших місцях, таких як річки, автомобільні дороги, залізниці, аеропорти, площі, парки, мальовничі місця та майданчики. 1/2,8" CMOS з прогресивною розгорткою. Високоякісне зображення з роздільною здатністю 2МП .
Відмінні характеристики при слабкому освітленні завдяки технології DarkFighter . 25-кратний оптичний зум і 16-кратний цифровий зум дозволяють знімати крупним планом краєвиди на великій території. WDR, HLC, BLC, 3D DNR, усунення запотівання, зональний фокус. 24В змінного струму та PoE (802.3at). Ефективна технологія стиснення H.265+/H.265. Водо- та пиленепроникність (IP66) та антивандальний захист (IK10)
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- 1/2,8-дюймова CMOS-матриця з прогресивною розгорткою
- Високоякісне зображення з роздільною здатністю 2 МП
- Відмінні характеристики при слабкому освітленні технологія DarkFighter
- 25-кратний оптичний зум і 16-кратний цифровий зум дозволяють знімати крупним планом види на великі території
- WDR, HLC, BLC, 3D DNR, усунення запотівання, регіональний вплив, регіональний фокус
- 24 У змінного струму та PoE (802.3at)
- Ефективна технологія стиснення H.265+/H.265
- Водо- та пиленепроникність (IP66) та антивандальний захист (IK10)
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" |
|---|---|
| мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC увімк.); Ч/Б: 0,001 лк (F1.6, AGC вкл.) |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 з |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Оптичне збільшення | 25x |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що настроюється. |
| Фокусна відстань | 4.8 – 120 мм |
| Кути огляду | Г: 57,6 ° - 2,5 °, В: 34,4 ° - 1,4 °, Д: 64,5 ° - 2.9 ° |
| Апертура | F1.6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+ |
| Сумісність | ONVIF (Version 19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD 256 Гб |
| Інтерфейси тривоги | 2вх/1 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1 вих |
| Виявлення об'єкта | 1600 м |
| Спостереження за об'єктом | 634 м |
| Розпізнавання об'єкта | 320 м |
| Ідентифікація об'єкта | 160 м |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1 ° - 250 ° / с; нахил: 0.1 ° - 150 ° / с |
| Швидкість за передустановками | поворот: 300 ° / с; нахил: 200 ° / с |
| Кількість передустановок | 300 |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримка |
| Defog | Підтримка |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід та вихід з регіону | Підтримує |
| Залишені/зниклі предмети | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення осіб | Підтримує |
| живлення | 24 В AC |
| PoE | 802.3at |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - 65 °C |
| Ступінь захисту | IP66, IK10, TVS 6000В |
| Розміри | Ø 220 × 280 мм |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал | метал |
| Розер упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 320 x 585 мм |
| Вага брутто | 7.634 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 3 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 34.4 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 57.6 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 17 390 ₴





