
PTZ камера відеоспостереження 4 мп Hikvision DS-2CD1A43G0-IZU
- Немає в наявності
- Код: 99-00009159
8 170 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
IP КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ HIKVISION DS-2CD1A43G0-IZU 2.8-12MM 4МП ВАРІОФОКАЛЬНА МІКРОФОН
Високоякісні зображення з роздільною здатністю 4 МП. Можливості панорамування, нахилу та масштабування дозволяють камері захоплювати великі області з вмістом, що цікавить. Захист від води та пилу класу IP66. EXIR 2.0 – вдосконалена інфрачервона технологія з великою відстанню. Ефективний стиск H.265+
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Матриця: 1/3"
- WDR: 120 дБ
- Фокусна відстань: 2.8 - 12 мм
- Дальність підсвічування: 50 м
- Відео компресія: H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Спосіб зберігання: MicroSD карта до 256 Гб, FTP
- Аудіо інтерфейси: вбудований мікрофон
- Виявлення об'єкта: 64 – 200 м
- Спостереження за об'єктом: 25 – 75 м
- Розпізнання об'єкта: 12 – 40 м
- Ідентифікація об'єкта: 6 – 20 м
- Живлення: 12 В DC, 0.91 A
- PoE: 802.3af, Class 3
- Потужність споживання: 12.5 Вт
- Робоча температура: -30 °C - 60 °C
- Ступінь захисту: IP66
- Розміри: 197×105×225 мм
- Вага: 900 г
Характеристики
| Матриця | 1/3" |
|---|---|
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100, 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | поворот: -100 ° - 100 °, нахил: -20 ° - 45 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 – 12 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Р: 96.7° - 29.7°, В: 51.7° - 16.7°, Д: 114.3° - 34° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с; 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | MicroSD картка до 256 Гб, FTP |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Підтримка браузерів | c плагіном: IE 10, IE 11; локально: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 М/100 М |
| Виявлення об'єкта | 64 – 200 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 – 75 м |
| Розпізнавання об'єкта | 12 – 40 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 - 20 м |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| живлення | 12 В DC, 0.91 A |
| PoE | 802.3af, Class 3 |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | 197×105×225 мм |
| Вага | 900 г |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 275 x 300 x 270 мм |
| Вес брутто | 1.65 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 50 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 900 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 51.7 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 96.7 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 8 170 ₴





