
PTZ камера відеоспостереження 4 мп Hikvision DS-2SE7C144IW-AE(32X/4)(S5)
- Немає в наявності
- Код: 00960
52 068 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
PTZ КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ HIKVISION DS-2SE7C144IW-AE(32X/4)(S5) 4 MP 32× ІЧ IP SPEED DOME
Hikvision DS-2SE7C144IW-AE(32X/4)(S5) антивандальна 4 Мп Speed Dome IP відеокамера з двома об'єктивами (панорамна та PTZ камери), доповнена 32-кратним оптичним зумом, а також функціями Smart Tracking, Smart Record та алгоритмами глибокого навчання .
Матриці PTZ і панорамної камери: світлочутливі сенсори 1/2.8" progressive scan CMOS з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів. Чутливість PTZ матриці: в кольорі - 0.005 Лк, в чорно-білому режимі - 0.001 Лк, 0.001 Лк; : 0.005 Лк (F1.6, AGC ON), 0 Лк при вкл IR.
Камера має два вбудовані об'єктиви:
- панорамна камера з фокусною відстанню 4 мм забезпечує огляд по горизонталі 79 °; по вертикалі – 42.4°;
- PTZ камера з моторизованим фокусом 5.9 – 188.8 мм, 32× оптичним зумом, кутами огляду по горизонталі від 60.2 ° до 2.3 °.
Камера має вбудовані ІЧ підсвічування: у PTZ камери - до 150 м, у Panoramic - до 30 м. Також є видиме підсвічування дальністю до 30 м, яке може виконувати роль активного стримування або попередження, спільно з вбудованою сиреною, що спрацьовують при виникненні тривожних подій .
Speed Dome здатна виявляти об'єкти на відстані до 3060 м, вести спостереження на відстані до 1214 м, розпізнавати – до 612 м та ідентифікувати – до 306 м.
IP камера має 2 тривожних входу та 1 тривожний вихід, 1 аудіовхід та 1 аудіовихід, 1 інтерфейс RJ45 (10/100M) для підключення до мережі. Віддалена настройка, керування та моніторинг можливі через клієнти iVMS-4200, Hik-Connect або веб-браузери.
Для зберігання відео можна використовувати картку microSD, об'ємом до 256 Гб.
Живлення здійснюється від джерела AC 24 або по Hi-PoE. Максимальне споживання 42 Вт.
Камера має функцію захоплення осіб, яка забезпечує одночасне виявлення до 5 осіб, їх відстеження, захоплення, оцінка, вибір обличчя у русі та виведення найчіткішого зображення обличчя.
Функція Smart tracking – розумне відстеження мети: ручне відстеження, відстеження панорами, відстеження подій, автоматичне відстеження, відстеження переходу. Smart Record ANR – автоматичне відновлення підключення до мережі.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Матриця: 2х 1/2.8" progressive scan CMOS;
- Роздільна здатність: 2 Мп, 1920x1080;
- Чутливість: Panoramic – 0.005 Лк, PTZ – Color: 0.005 Лк, B/W: 0.001 Лк;
- Фокус: Panoramic – 4 мм, PTZ – 5.9 – 188.8 мм;
- Кут огляду по горизонталі: Panoramic - 79 °, PTZ - 60.2 ° - 2.3 °;
- ІЧ-підсвічування: PTZ до 150 м; Panoramic до 30 м;
- Біле світло: 30 м;
- PTZ: 8 зон; 4 шаблони;
- Оптичний зум: 32x;
- Цифровий зум: 16x;
- WDR: 120 дБ;
- Тривожні інтерфейси: 2 вх/1 вих;
- Аудіоінтерфейси: 1 вх/1 вих;
- Ethernet: RJ45 10/100 М;
- Слот під картку пам'яті: 256 Гб;
- Живлення: AC 24 В/ Hi-PoE;
- Захист: IP66, IK10;
- Робоча температура: -30 ° C ~ +65 ° C;
- Габарити: Φ220x382.1 мм;
- Вага: 4,5 кг.
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| мін. чутливість | панорама: 0.005 лк (F1.6, AGC акл), 0 лк з ІЧ, PTZ: 0.005 лк (F1.6, AGC акл), Ч/Б: 0.001 лк (F1.5, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Режим день/ніч | ICR |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| Оптичне збільшення | 32x |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Відношення сигнал/шум | 52 дБ |
| Фокусна відстань | Панорама: 4 мм; PTZ: 5.9 - 188.8 мм |
| Кути огляду | панорама: Р:79°, В: 42°, PTZ Р: 60.2° - 2.3° |
| Апертура | Панорама: F1.6; PTZ: F1.5 |
| Макс. Дозвіл | 2560 × 1440 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відео компресія | H.265, H.264, MJPEG, H.264+, H.265+ |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Користувачі/рівні | 32 |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 12+ |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх/ 1 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | PTZ до 150 м, панорама до 30 м |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1 ° - 160 ° / с; нахил: 0.1 ° - 120 ° / с |
| Швидкість за передустановками | поворот: 240 ° / с; нахил: 200 ° / с |
| Кількість передустановок | 300 |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів по 32 передустановки; 4 сценарії |
| Баланс білого | авто, ATW, натрієва лампа, люмінесцентна лампа, для приміщень, для вулиці, MWB, заблокований баланс білого |
| Виявлення об'єкта | 3000 м |
| Спостереження за об'єктом | 1214 м |
| Розпізнавання об'єкта | 612 м |
| Ідентифікація об'єкта | 306 м |
| Defog | Підтримує |
| SVC | Підтримує |
| Тригери тривоги | виявлення руху, вхід тривоги, вихід тривоги, тривога саботажу відео, виняток |
| Дія при спрацюванні тригера | передустановка, патрульне сканування, сканування за зразком, запис відео з карти пам'яті, вихід тривоги, відправлення електронної пошти, повідомлення до центру спостереження, завантаження на FTP, інтелектуальне відстеження, звукове попередження, миготіння білог |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід та вихід з регіону | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Виявлення осіб | до 5 одночасно |
| Smart Tracking | Підтримує |
| живлення | 24В AC, Hi-PoE |
| PoE | Підтримує |
| Потужність споживання | макс. 42 Вт |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Ступінь захисту | IP66, IK10, TVS 6000 В |
| Розміри | Ø 220 × 382 мм |
| Матеріал | ADC12 сплав алюмінію |
| Вага | 4.5 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 382 x 220 x 220 мм |
| Вес брутто | Вага: 4.95 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 150 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 150 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 4.5 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 35.7 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 59.5 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 52 068 ₴



