
PTZ Камера с DarkFighter 4Мп Hikvision DS-2DE4425IW-DE
- Немає в наявності
- Код: 00961
27 395 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
IP-камера DS-2DE4425IW-DE (T5) є 4 Мп 25 × швидкісною купольною IP-камерою з ІЧ-підсвічуванням і 1/2.8″ Progressive Scan CMOS. Завдяки об'єктиву з 25× оптичним зумом камера забезпечує відмінну деталізацію великих областей.
Ця серія камер може бути широко використана для отримання зображень високої чіткості в різних сценаріях, таких як річки, дороги, залізниці, аеропорти, площі, парки, мальовничі місця та місця проведення заходів і т.д. Людина» / «ТС» на основі алгоритмів глибокого навчання, завдяки чому зовнішні та кінцеві пристрої одержують відфільтрований тривожний сигнал. Система фокусується на цілях «Людина»/«ТС», що значно підвищує ефективність системи відеомоніторингу.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- 4MP ІЧ DarkFighter AcuSense;
- 25х оптичний зум;
- 1/2.8” CMOS;
- H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- 0.005 лк (колір) / 0.001 лк (ч/б) / 0 лк з ІЧ;
- f=4.8-120 мм (кути огляду: 55°-2.4°),
- 16x цифровий зум.
- Запис: 2560x1440 - 25 к/с;
- аудіо 1 вх/1 вих, тривога 1 вх/1вих;
- Функції: відео аналітика, детекція облич, Defog, WDR 120дБ, 3D-DNR, HLC/BLC, EIS;
- ІЧ підсвічування до 100 м,
- Ступінь захисту корпусу - IP66,
- TVS 6.000В,
- DC 12В,
- PoE (802.3 at), макс. 18Вт з ІЧ;
- Ф165х290 мм;
- 2 кг
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" |
|---|---|
| мін. чутливість | Колір: 0,005 лк (F1, 6, AGC ON); Ч/Б: 0,001 лк (F1.6, AGC ON), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30 000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| Оптичне збільшення | 25х |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Основні функції обробки | 24 зони маскування, полігона зона, мозаїчна маска, налаштування кольору маски |
| Фокусна відстань | 4.8 – 120 мм |
| Кути огляду | Г: 55 ° - 2.4 °; В: 33 ° - 1.4 °; Д: 61.5 ° -2.8 ° |
| Апертура | F1.6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| ROI | 8 зон для кожного каналу |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Користувачі/рівні | 32/3 |
| Підтримка браузерів | Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+, IE11 |
| Сумісність | ONVIF (19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS, (ANR), microSD до 256 Гб |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/ 1 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Швидкість ручного керування | поворот / нахил: 0.1 ° - 80 ° / с |
| Швидкість за передустановками | поворот/нахил: 80°/с |
| Кількість передустановок | 300 |
| Режими роботи PTZ | Попереднє встановлення, сканування шаблонів, сканування патрулів, автоматичне сканування, сканування нахилу, випадкове сканування, сканування кадрів, панорамне сканування |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід та вихід з регіону | Підтримує |
| Залишені/зниклі предмети | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення осіб | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| живлення | 12 ВDC |
| PoE | 802.3at |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - 65 °C |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | Ø 165 × 290 мм |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал | алюміній |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 100 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 100 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 2 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 35.7 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 59.5 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 27 395 ₴

