
Відеореєстратор мережевий IP Hikvision DS-7608NXI-I2/S(C) 8 - канальний AcuSense
- Немає в наявності
- Код: 99-00005053
10 750 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
Мережевий реєстратор DS-7608NXI-I2/S є професійним цифровим пристроєм, призначеним для реалізації розгалужених систем відеоспостереження. Пристрій вироблено відомою компанією Hikvision, що зарекомендувала себе в усьому світі, і працює за сучасною IP-технологією, а його основним завданням є ефективний запис відео та звуку з восьми IP-камер. Запис зображення з моніторингу відбувається в максимальній роздільній здатності 4000×3000 (12Mpx) та швидкості до 25 к/с для конкретної камери.
Пристрій походить з останньої серії реєстраторів AcuSense EasyIP 4.0, де був використаний спеціальний алгоритм, що дозволяє фільтрацію сигналів тривоги на перших чотирьох каналах (для фільтрації інших каналів використовуйте IP-камери AcuSense). Рекордер оснащений двома інтерфейсами SATA, завдяки яким можна розмістити два HDD-диски максимальною ємністю 10 ТБ кожен. Рекордер дозволяє безпосередньо виводити зображення на телевізор або монітор у роздільній здатності 4K через HDMI або як Full HD через порт VGA.
У свою чергу використовувалися сучасні стандарти стиснення — H.265, H.264+, значно покращує пропускну здатність сигналу і дозволяє зберігати записи у відмінній якості при значному зниженні потреби в дисковому просторі. Удосконалене програмне забезпечення диктофона дозволяє реалізувати низку корисних у повсякденному використанні функцій, які не тільки позитивно впливають на безпеку, а й покращують процес запису та відтворення.
Безперечною перевагою представленої моделі є можливість одночасного відображення прев'ю на різних пристроях, наприклад, моніторі, телевізорі, смартфоні або планшеті. Пристрій Hikvision є базовим елементом безпечних та інноваційних мереж відеоспостереження, що дозволяє ефективно працювати з камерами, що записують, без необхідності постійного спостереження з боку користувача.
Завдяки використанню продуктивного процесора та стабільної операційної системи реєстратор AcuSense Hikvision NVR DS 7608NXI I2 S стає висококласним пристроєм, який стане основою надійної системи безпеки.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Формати відео: H.265+/H.265/H.264/H.264+
- Аналітика на основі алгоритму глибокого навчання
- Захист периметра до 4 каналів
- 1 канал з можливістю розпізнавання облич для відеопотоку
- 4 канали з можливістю розпізнавання облич для зображень
- IP-відеовходи: до 8/16 каналів
- Можливість декодування до 16 каналів 1080p
- Стандарт стиснення H.265+: економія місця на диску, зниження витрат на 75%
- Підключення до всіх каналів IP-камер
- Підтримка технології потокового шифрування по TLS, яка забезпечує безпечнішу передачу потокового трафіку
- Підтримка подвійної перевірки для відтворення та завантаження
- Незалежні HDMI та VGA-виходи
- HDMI-відеовихід з роздільною здатністю до 4K
Характеристики
| Класифікація об'єктів | Підтримує |
|---|---|
| Захист периметра (пошук) | 4 канали 2МП (до 12 правил) |
| Розпізнавання осіб (канали) | 1 (відео), 4 (фото) |
| Режим розпізнавання облич | 16 бібліотек по 10 000 осіб |
| IP камери | 8 каналів |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Аудіо інтерфейси | Вх/Вих: 1/1, RCA |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід/вихід, RCA |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| Ethernet | 2 RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
| Дозвіл відеовиходу | HDMI: 3840×2160; VGA: 1920×1080; CVBS: 704x576 |
| Відео компресія | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| Підтримка дозволів | (32 MP/24 MP для 1 каналу) 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис та сигналізація POS тригера |
| Тривожні входи | 4 |
| Перегляд архіву | 8 каналів |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTTPS |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| живлення | 220В АС |
| Потужність споживання | 15 Вт без HDD |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Розміри | 385 × 315 × 52 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Термін гарантії | 24 міс.й |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 4 |
| Кількість каналів | 16 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 6000 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 10 750 ₴





