
Відеореєстратор мережевий IP Hikvision DS-7616NI-Q1(C) 16-канальний
- Немає в наявності
- Код: 99-00013922
5 913 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
ВІДЕОРЕЄСТРАТОР HIKVISION DS-7616NI-Q1(C) IP 16-КАНАЛЬНИЙ
Hikvision DS-7616NI-Q1 (C) - це 16-канальний IP-відеореєстратор з підтримкою 4K-формату та Smart-функцій: VCA-подій, теплової карти, підрахунку людей та ANPR - розпізнавання номерних знаків автомобілів. До відеореєстратора можна підключити до 16 IP-відеокамер, з максимальною роздільною здатністю запису 8 Мп. Пропускна здатність відеореєстратора на вхід - 160 Мбіт/с, і вихід - 80 Мбіт/с.
Запис може вестись у роздільній здатності: 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF.
Для відтворення відео на моніторах або інших мультимедійних пристроях є інтерфейси: 1×HDMI, 1×VGA. Відеовихід HDMI дозволяє відтворювати відео з роздільною здатністю 4K (4096x2160), відеовихід VGA – 1920x1280.
Відеореєстратор обладнаний двома USB-портами 2.0 – для керування налаштуваннями, підключення зовнішніх накопичувачів та периферійних пристроїв. Двосторонній аудіозв'язок реалізується через інтерфейс RCA (1 вхід і 1 аудіовиход).
Hikvision DS-7616NI-Q1 (C) має гігабітний мережевий інтерфейс RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с, який забезпечує доступ до мережі та дозволяє переглядати відео в режимі реального часу або з архіву. Для зберігання відео можна використовувати 1 SATA диск, об'ємом до 8 Тб. Для живлення пристрою необхідно джерело DC 12 B/1/5 А. Максимальне споживання - ≤ 10 Вт.
ОСНОВНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ HIKVISION DS-7616NI-Q1 (C)
IP-відеореєстратор Hikvision DS-7616NI-Q1 (C) призначений для вдосконалення існуючих або створення на його базі професійних систем відеоспостереження з можливістю підключення інтелектуальних IP відеокамер.
Відеореєстратор дозволяє централізовано керувати та налаштовувати підключені камери, здійснювати відтворення та зберігання отриманої від них інформації.
ОСОБЛИВОСТІ HIKVISION DS-7616NI-Q1 (C)
Відеореєстратор DS-7616NI-Q1 (C) підтримує роботу з розумними відеокамерами та дозволяє налаштовувати такі функції як виявлення VCA (рух, перетин лінії, вторгнення тощо), теплова карта, ANPR (розпізнавання автомобільних номерів) та підрахунок людей.
Також підтримується інтелектуальний пошук та інтелектуальне відтворення для підвищення ефективності відеоаналітики.
Для зручного керування мережею підтримується програма від виробника Hik-Connect та DDNS (динамічна система доменних імен).
Відео обробляються кодеком стиснення H.265+, який зменшує розмір відео, зберігаючи його високу якість.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- IP-камери: 16, до 8 Мп;
- Підтримка дозволів: 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA /4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF;
- Пропускна спроможність: 160 Мбіт/с;
- Відеоінтерфейси: 1×HDMI, 1×VGA;
- Аудіо: 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA;
- Пам'ять: 1хSATA HDD до 8 Тб кожен;
- Мережа: 1xRJ-45 10/100/1000 Mbps;
- Інтерфейси: 2×USB 2.0;
- Живлення: DC 12 В;
- Робоча температура: -10°C ~ +55°C
- Розміри: 320х240х48 мм;
- Вага: ≤ 1 кг (без HDD).
Характеристики
| Модель | DS-7616NI-Q1 (C) |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Тип відеореєстратора | IP (NVR) |
| Тип камер, що підключаються | IP |
| Кількість каналів | 16 |
| Відео кодек | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Максимальна якість запису | 8 Mpxl |
| Можливі дозволи запису | 8Мп, 6Mп, 5Mп, 4Мп, 3Mп, 1080p, UXGA, 720P, VGA, 4CIF, DCIF, 2CIF, CIF, QCIF |
| Бітрейт | вхідний потік: 160 Мбіт/с, вихідний потік: 80 Мбіт/с |
| Аудіовходи | 1 |
| Аудіовиходи | 1 |
| Двосторонній звук | 1 канал входу, RCA |
| Аудіо кодек | G.711A, G.711U |
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Резервне копіювання | USB-пристрій, завантаження по мережі |
| Відеовиходи | VGA, HDMI |
| Роздільна здатність екрану | 4096x2160, 3840х2160, 2560×1440, 1920х1080, 1600х1200, 1280х1024, 1280х720 |
| Можливості | 1-кан@8 MP (30 к/с), 5-кан@1080p (30 к/с) |
| Детекція руху | по кожному каналу |
| Тривожні входи/виходи | Ні |
| Підключення до мережі | RJ-45 (10/100/1000 М) |
| PoE виходи | Ні |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTTPS |
| Макс. кількість користувачів | 64 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Підтримка HDD | 1xSATA, HDD до 8 TB |
| Інтерфейси | 2 USB 2.0 |
| Живлення відеореєстратора | DC 12V/1.5 A |
| Споживання | <10 Вт |
| Діапазон робочих температур | -10°C ~ +55°C |
| Вологість | 10 - 90% |
| Розміри відеореєстратора | 320x240x48 мм |
| Вага відеореєстратора | < 1 кг (без HDD) |
| Гарантія | 24 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 4 |
| Кількість каналів | 16 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 6000 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 5 913 ₴




