
Відеореєстратор мережевий IP Hikvision IDS-7608NXI-I2/8F 8-канальний
- Немає в наявності
- Код: 99-00001861
10 750 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Hikvision IDS-7608NXI-I2/8F - 8-канальний мережевий відеореєстратор, який забезпечує підключення IP камер різних популярних виробників з роздільною здатністю до 12 Мп.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Виявлення та захоплення осіб на основі алгоритму глибокого навчання
- Вхідна пропускна здатність – 80 Мбіт/с, вихідна – 256 Мбіт/с
- До 8 каналів IP камер
- Стиснення відео H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264
- Можливість декодування до 16 каналів 1080p
Характеристики
| Режим розпізнавання облич | Виявлення та захоплення осіб |
|---|---|
| IP камери | 8 каналів |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1вих (RCA) |
| Двостороння розмова | Використовуючи канали аудіо вх/вих (RCA) |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| Дозвіл відеовиходу | HDMI: 3840×2160; VGA: 1920×1080; CVBS: 704x576 |
| Мультиекранний режим | 1/4/8 |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MPEG4 |
| Підтримка дозволів | 12 Mп/8 Mп/6 Mп/5 Mп/4 Mп/3 Mп/1080p/UXGA/720p/VGA /4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо компресія | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/MP2L2 |
| Тривожні входи | 4 |
| Релейні виходи | 1 |
| Ethernet | 1- RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| Сумісність | Клієнт профілю S |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Внутрішні HDD | 2 - SATA порту, до 6Tб кожен |
| USB | 1х - USB 3.0, 1x - USB 2.0 |
| живлення | DC12В |
| споживана потужність | <15Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 385 x 315 x 52 мм |
| Вага | 1 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Количество HDD | 2 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 4 |
| Кількість каналів | 8 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 12 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 10 750 ₴




