
Турнікет ZKTeco TS2000 Pro
- Немає в наявності
- Код: 001005
33 592 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TS2000 Pro - тріподний турнікет базовій комплектації, оснащений електромеханічним механізмом з трьома перегороджуючими планками, призначений для контролю проходу в офісних і виробничих приміщення в двох напрямках.
Бренд: ZKTeco
Особливості
- Двонаправлений турнікет з функцією антипаніка
- Захист від перенапруги
- Контролюється системою контролю доступу або ручним керуванням
Характеристики
- Ширина проходу: 500 мм
- Напрацювання на відмову: 1 млн. проходів
- Живлення: AC 100 ~ 120В/200В ~ 240В, 50/60Гц
- Споживана потужність:
- Ввімкнення: 73 Вт
- Очікування: 20 Вт
- Відчинення: 63 Вт
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Діапазон робочих температур: от -28°С до +60°С
- Вологість: 5%-80%
- Розміри: 1110 х 260 х 985 мм
- Вага: 46 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Напрацювання на відмову | 1000000 циклів |
| Пропускна здатність | 30 чол/хв |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип приводу | Електромеханічний |
| Тип пристрою | Трипод звичайний |
| Ширина проходу | 500 мм |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Евакуаційний вихід | Пристрій "Антипаніка" |
| Управління пристроєм | СКУД (опціонально), Пульт управління |
| Загальні | |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 985 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1110 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -28 град. |
| Напруга | 73 В |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 33 592 ₴

