
Турнікет-хвіртка ZKTeco SBT2000S
- Немає в наявності
- Код: 001010
52 195 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турнікет-хвіртка SBT2000S з одиночною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю.
Бренд: ZKTeco.
Функціонал
- Перешкода із гартованого скла за замовчуванням знаходиться в заблокованому положенні, обмежуючи прохід в зону, що охороняється
- Турнікет з функцією антипаніка (в екстреній ситуації розблокується автоматично)
- Низьке енергоспоживання
- Простота в обслуговуванні та експлуатації
- Корпус з холоднокатаного листа сталі
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Аварійний режим (антипаніка): є
Встановлення: внутрішнє
Світлодіодний індикатор: є
Напрацювання на відмову: 5 млн. проходів
Живлення: AC 110-240 В
Ширина проходу: 800 мм
Робоча температура: -15°C - +60°C
Матеріал: холоднокатаний лист стали, стулка – гартоване скло
Розміри: 202 x 187 x 1109 мм
Вага: 24 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Напрацювання на відмову | 5000000 циклів |
| Пропускна здатність | 20 чол/хв |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип приводу | Електромеханічний |
| Тип пристрою | Турнікет-хвіртка |
| Ширина проходу | 800 мм |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Евакуаційний вихід | Пристрій "Антипаніка" |
| Управління пристроєм | СКУД (опціонально), Пульт управління |
| Загальні | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 1109 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 202 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 68 В |
| Ширина | 187 мм |
- Ціна: 52 195 ₴

