
Турнікет-хвіртка ZKTeco SBT1000S
- Немає в наявності
- Код: 001017
43 070 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турнікет-хвіртка SBT1000S з одиночною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю.
Бренд: ZKTeco.
Функціонал
- Перешкода з розжареного скла за замовчуванням знаходиться в заблокованому положенні, обмежуючи прохід в зону, що охороняється
- Турнікет з функцією антипаніка (в екстреній ситуації розблокується автоматично)
- Низьке енергоспоживання
- Простота в обслуговуванні та експлуатації
- Корпус з нержавіючої сталі SUS304
- Можливість встановлення зчитувача карт доступу та/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо)
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Пропускна здатність: макс. 10 чол./хв.
Аварійний режим (антипаніка): є
Встановлення: внутрішнє / зовнішнє (під укриттям)
Світлодіодний індикатор: є
Напрацювання на відмову: 2 млн. проходів
Живлення: AC 110-240В
Ширина проходу: 800 мм
Займана площа: 985х200 мм
Робоча температура: -28°C - +60°C
Матеріал: нержавіюча сталь, стулка – гартоване скло
Розміри: 985х200х1100 мм
Вага: 31 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Напрацювання на відмову | 2000000 циклів |
| Пропускна здатність | 10 чол/хв |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип приводу | Електромеханічний |
| Тип пристрою | Турнікет-хвіртка |
| Ширина проходу | 800 мм |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Евакуаційний вихід | Пристрій "Антипаніка" |
| Управління пристроєм | СКУД (опціонально), Пульт управління |
| Загальні | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 1100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 985 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -28 град. |
| Напруга | 68 В |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 43 070 ₴

