
Пульт ATIS TRC-01 для керування турнікетами ZKTeco
- Немає в наявності
- Код: 001019
1 670 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Пульт ATIS TRC-01 дозволяє вручну керувати турнікетами ZKTeco TS1000, TS1011, TS1022, а також їх Pro модифікаціями на вхід / вихід і вмикати режим вільного проходу / антипаніка. Також підходить до турнікетів Форма, Бізант, Класик, Титан, Гранд, Аскольд. Має дротове підключення, оснащений світловою індикацією. Матеріал корпусу - пластик.
Бренд: ATIS
Характеристики
- Висота: 47 мм
- Довжина: 188 мм
- Ширина: 137 мм
- Живлення: DC 12 В
- Споживання: не більше 20 мА
- Світлова індикація: є
- Матеріал: пластик
- Робоча температура: -10°C...+40°C
- Вага: 300 г
Режими роботи і індикації
-
Керований одноразовий вхід (вихід)
Для дозволу одноразового проходу короткочасно натиснути кнопку на вхід або на вихід в залежності від необхідного напрямку проходу. Натискання супроводжується синім підсвічуванням кнопки в напрямку проходу.
-
Вільний прохід на вхід і вихід / режим антипаніка
Турнікет розблоковано, перегороджуюча штанга опущена, кнопки напрямку підсвічуються синім. Для ввімкнення режиму аварійного виходу короткочасно натиснути кнопку аварійного виходу /антіпаніка (постійно світиться жовтим в режимі очікування).
Щоб вийти з режиму аварійного виходу необхідно фізично повернути трипод.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Колір | Синій |
| Загальні | |
| Висота | 137 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 47 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Пульт керування в штатній комплектації | Да |
| Тип пристрою | Комплектувальний для турнікету |
| Керування пристроєм | Пульт керування |
- Ціна: 1 670 ₴

