![Зчитувач EM-Marine ZKTeco MR101[ID] вологозахищений, фото 1](https://images.prom.ua/4595065088_zchituvach-em-marine-zkteco.jpg)
Зчитувач EM-Marine ZKTeco MR101[ID] вологозахищений
- Немає в наявності
- Код: 001039
1 087 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач MR101[ID] карт і брелоків стандарту EM-Marine вологозахищений, інтерфейс Wiegand.
Бренд: ZKTeco.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Зчитувач MR101[ID] застосовується в системах контролю доступу. Прилад здатний зчитувати індивидуальний код карти, брелока, браслета і передавати його контролеру.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Стандарт: EM-Marine 125 кГц
- Дальність зчитування: 3-8 см
- Вихідний інтерфейс: Wiegand
- Індикація доступу: звукова/світлова
- Живлення: 9-24 В
- Максимальний струм споживання: 35 мА
- Розміри: 103 x 48 x 19 мм
МОНТАЖ ПРИСТРОЮ
Зчитувач ZKTeco MR101[ID] монтується на рівній поверхні. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинні забезпечувати легкий і безперешкодний доступ карт і брелоків до пристрою.
КОРПУС
Корпус зчитувача MR101[ID] виконаний з металу. Клас захисту IP66 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу, а також стійкість до перепадів температур (-40°C ~ +60°C).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Сірий |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 109 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 19 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 35 мА |
| Напруга | 9 В |
| Ширина | 48 мм |
- Ціна: 1 087 ₴

