
Зчитувач Mifare ZKTeco KR201M
- Немає в наявності
- Код: 001057
584 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач KR201M використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока, браслета і передавати його контролеру.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Стандарт: Mifare 13.56 МГц
- Дальність зчитування: 5 см
- Вихідний інтерфейс: Wiegand 34
- Індикація доступу: звукова / світлова
- Живлення: 6-14 В
- Максимальний струм споживання: 70 мА
- Розміри: 84х44х17 мм
МОНТАЖ ПРИСТРОЮ
Зчитувач ZKTeco KR201M монтується на рівній поверхні. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинні забезпечити легкий і безперешкодний доступ карт і брелоків до пристрою.
КОРПУС
Корпус зчитувача KR201M виконаний з міцного пластику. Клас захисту IP65 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу, а також стійкість до перепадів температур (-20°C ~ +65°C).
Чорний колір робить встановлення цього пристрою практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- зчитувач
- інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 10 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 84 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 70 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 584 ₴

