
USB-зчитувач ZKTeco CR10MW для зчитування і запису карт Mifare
- Немає в наявності
- Код: 001063
1 927 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач CR10MW використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати і записувати індивідуальний код карти і передавати його в ПЗ контролю доступу для подальшої обробки.
ФУНКЦІОНАЛ
- підтримка стандарту Mifare
- читання і запис карт
- робота під керуванням ОС Windows, Linux, Android
- двокольорова світлодіодна і звукова індикація зчитування
- настільний монтаж
- в комплекті безкоштовний SDK для прив'язки до ПЗ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Стандарт: Mifare 13.56 МГц
- Дальність зчитування: 5 см
- Інтерфейс підключення до контролера: USB
- Індикація доступу: звукова / світлова
- Живлення: USB 5 В
- Максимальний струм споживання: 80 мА
- Робоча температура: 0°C to +70°C
- Розміри: 140х100х30 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 5 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | USB 2.0 Type A Plug, Wiegand |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 120 г |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 140 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 70 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 927 ₴

