
USB-зчитувач ZKTeco CR20E для зчитування карт EM-Marine
- Немає в наявності
- Код: 001068
803 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач CR20E використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти і передавати його в ПЗ контролю доступу для подальшої обробки.
ФУНКЦІОНАЛ
- підтримка стандарту EM-Marine
- робота під керуванням ОС Windows, Linux, Android
- двокольорова світлодіодна і звукова індикація зчитування
- настільний монтаж
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Стандарт: EM-Marine 125 кГц
- Дальність зчитування: 5 см
- Інтерфейс підключення: USB
- Індикація доступу: звукова / світлова
- Живлення: USB 5 В
- Максимальний струм споживання: 80 мА
- Робоча температура: -10°C до +70°C
- Розміри: 117.2х66.2х17 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 5 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | USB 2.0 Type A Plug, Wiegand |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 120 г |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 118 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 70 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 803 ₴

