
UHF зчитувач ZKTeco UHF 6E Pro
- Немає в наявності
- Код: 001095
24 090 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
- Має вбудований чіп Impinj R2000 і водо- і пилозахищений кожух
- Відрізняється надійністю, великим терміном служби, захистом від негативних факторів зовнішнього середовища і великим радіусом зчитування, що значно збільшує області застосування даної моделі
Характеристики
- Дальність зчитування: до 18 м (регулюється)
- Інтерфейс: Wiegand 26/34, USB
- Коефіцієнт посилення антени: 9 dBm
- Матеріал корпусу: антенна частина - пластик ABS; задня частина - алюміній
- Потужність сигналу: 10 ~ 33 dBm
- Режими роботи: зчитувати постійно (за замовчуванням) / зчитувати за подією
- Мережеві протоколи: EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C
- Частота: 865 ~ 868 MHz
- Чіпсет: ImpinjR2000
- Живлення: DC 9-12 В (1.2 A)
- Робоча температура: -20℃ - +60℃
- Розміри: 310 x 310 x 90 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 18 см |
| Застосування | Вуличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | USB, ISO/IEC 18000 |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 1800 г |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 310 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 120 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 24 090 ₴

