
UHF зчитувач ZKTeco UHF5E Pro
- Немає в наявності
- Код: 001096
11 724 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
UHF5E Pro - зчитувач третього покоління ZKTeco із збільшеною відстанню зчитування і більш високою швидкістю роботи. Він може використовуватися в системах керування транспортними засобами і контролю доступу персоналу.
Бренд: ZKTeco
Характеристики
- Дальність зчитування: 2 ~ 8 м (тест) 4 м
- Посилення антени: 9 дБ
- Розміри: 309 x 309 x 68 мм
- Вага: 1.8 кг
- Споживана потужність: 1.2-4.2 Вт
- Частота: E: 865-868 МГц
- Інтерфейс: Wiegand; RS485; USB для конфігурації
- Протоколи: EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C
- Режим: читати завжди (за замовчуванням) і читати по триггеру
- Потужність сигналу: 19 — 30 дБм
- Клас захисту: IP67
- Живлення: DC 9-15 В
- Робоча температура: -20°C — 60°C
- Вологість: меньше 95%
- RS485: baud rate 9600, 19200, 38400, 57600, 115200 (за замовчуванням)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 4 см |
| Застосування | Вуличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Протокол зв'язку | Wiegand, RS-485 |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | ISO/IEC 18000 |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 1800 г |
| Висота | 68 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 309 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 120 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 309 мм |
- Ціна: 11 724 ₴

