
Зчитувач QR-кодів і Mifare ZKTeco QR50BM
- Немає в наявності
- Код: 001128
3 344 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач QR50BM застосовується в системах контролю. Прилад здатний зчитувати QR-код, а також індивидуальний код карти, брелока, браслета і передавати його контролеру.
ФУНКЦІОНАЛ
- підтримка зчитування QR-кодів всіх популярних відкритих форматів, а також брелоків і карт Mifare 13.56 МГц
- вхід Wiegand на 26, 34 і 66 біт для сумісності з більшістю стандартних контролерів
- наявність інтерфейсу RS485 для зв'язку з контролерами ZKTeco
- двоколірна світлодіодна і звукова індикація зчитування
- конфігурація пристрою через USB-інтерфейс або за допомогою SDK
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип ідентифікатора: QR-код (1D, 2D), Mifare 13.56 МГц
- Дальність зчитування: код до 5 см, RFID карта до 4 см
- Протокол зв'язку: стандартний Wiegand / ZKTeco RS485
- Інтерфейси: Wiegand, RS485, USB (лише для оновлення прошивки)
- Індикація доступу: звукова/світлова
- Живлення: DC 12 В
- Робоча температура: -20...+60°С
- Розміри: 86 x 86 x 50 мм
МОНТАЖ ПРИСТРОЮ
Зчитувач ZKTeco QR50BM монтується на рівній поверхні. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинні забезпечувати легкий і безперешкодний доступ карт і брелоків до пристрою.
КОРПУС
Корпус зчитувача QR50BM виконаний з міцного пластику. Чорний колір робить встановлення цього пристрою практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 5 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | Wiegand, RS-485 |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | I-Code I, Mifare |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 86 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 80 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 86 мм |
- Ціна: 3 344 ₴

