![Зчитувач Mifare бездротовий ZKTeco WRF100[IC] (дальність зв'язку з приймачем 30 метрів), фото 1](https://images.prom.ua/4608879966_zchituvach-mifare-bezdrotovij.jpg)
Зчитувач Mifare бездротовий ZKTeco WRF100[IC] (дальність зв'язку з приймачем 30 метрів)
- Немає в наявності
- Код: 001138
1 445 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WRF100[IC] складається з двох частин: бездротового зчитувача і модуля приймача, що використовують робочу частоту 433 МГц.
Зчитувач может прочитати UID карти Mifare 13.56 МГц, надіслати дані через 433 МГц на приймач, а потім на контролер через інтерфейс Wiegand. Бездротовий зв'язок має високий рівень безпеки шифрування даних.
Для початку роботи необхідно підключити модуль приймача до контролера через інтерфейс Wiegand. Приймач має 4 контакти: +12, GND, W0, W і сумісний з будь-яким контролером з інтерфейсом зв'язку Wiegand.
Технічні характеристики
- Стандарт карт: Mifare 13.56 МГц
- Робоча частота: 433 МГц
- Дальність зчитування: 2.5 см
- Дальність зв'язку з приймачем: 30 м
- Вихідний інтерфейс: Wiegand 26/34
- Живлення: DC 4.5 В (зчитувач), DC 12 В (приймач)
- Струм споживання: 15 мА (зчитувач)
- Розміри: 120х50х20 мм (зчитувач), 25x50 мм (приймач)
- Вага: 88 г (зчитувач), 10 г (приймач)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 3 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Протокол зв'язку | RS-485 |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 120 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 15 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 1 445 ₴

