
Настільний зчитувач U-Prox Desktop
- Немає в наявності
- Код: 001151
3 648 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Настільний зчитувач U-Prox Desktop призначений для внесення кодів ідентифікаторів в систему контролю і керування доступом. Може працювати як з ідентифікаторами RF-ID 125 кГц (ASK/FSK), так і з Mifare 13,56 МГц (операції зчитування і запису).
Компанія-виробник ITV.
ТИПИ ІДЕНТИФІКАТОРІВ
Зчитувачі U-Prox Desktop працюють з ASK, FSK і Mifare ISO14443A (Standard, Ultralight, Classic 1K, Classic 4K, Classic 7UID, DESFire) ідентифікаторами.
При роботі з Mifare картами підтримується режим персоніфікації ідентифікаторів (встановлення для користувача номера карти і шифрування даних карти) - збільшення кріпто- і імітостійкості ідентифікаторів в системах доступу.
Для передачі даних в систему контролю доступу можуть бути використані два відкритих протоколи - бінарний і текстовий.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Підключення до ПК і живлення: USB 2.0 (5В)
- Умови експлуатації: від -5° до +55°С, при вологості до 95% (без конденсату)
- Матеріал: пластик ABS, покриття SoftTouch
- Розміри: 112x66x14мм
- Вага: 120 грам
ВІДСТАНЬ ЗЧИТУВАННЯ
Дальність зчитування коду безконтактного ідентифікатора становить 30-80 мм. Дальність зчитування залежить від типу ідентифікатора і умов роботи.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Зчитувач
- USB-кабель
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 8 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | USB 2.0 Type A Plug, Wiegand |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine, Mifare |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 112 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 80 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 66 мм |
- Ціна: 3 648 ₴

