
Кнопка виходу YLI Electronic ABK-800A
- Немає в наявності
- Код: 001152
380 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопка виходу, врізна, NO/NC/COM, алюміній, макс. струм комутації 3А, 86х50х20мм.
| Тип виробу | Кнопка виходу |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кнопки | Контактна |
| Спосіб установки | Врізний |
| Контакт | Нормально розімкнутий, Нормально замкнутий |
| Максимальна напруга/струм навантаження | 36VDC/3A |
| Колір корпуса | серебро |
| Розміри | 86 х 50 х 20 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Живлення | Мережа 12В |
| Загальні | |
| Вага | 44 г |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
- Ціна: 380 ₴

