
Кнопка виходу сенсорна ATIS Exit-B для системи контролю доступу
- Немає в наявності
- Код: 001165
365 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Exit-B – ємнісна кнопка виходу, що використовується для монтажу в системах контролю доступу. Завдяки своїй надійності, можна встановлювати в місцях масового проходу людей (в офісних та бізнес-центрах, в елітних житлових комплексах і т.д.).
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Тип установки: накладний
- Лінійні виходи: NO/NC/COM
- Максимальна напруга та струм комутації: 12-28V/3A
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Розміри: 85х55х20мм
Характеристики
| Тип виробу: | кнопка виходу |
| Спосіб встановлення: | накладний |
| Спосіб натискання: | контактний |
| Контакт: | NO/NC/COM |
| Світлова індикація: | є |
| Максимальний струм навантаження: | 3A |
| Комплектація: | кнопка виходу, елементи кріплення |
| Робоча температура: | -10°C ~ +50°C |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Колір: | чорний |
| Розміри, мм: | 85х55х20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Живлення | Мережа 12В |
| Загальні | |
| Вага | 44 г |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
- Ціна: 365 ₴








