
Вуличний зчитувач proximity карт ATIS EK-D2
- Немає в наявності
- Код: 001168
7 220 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Вуличний зчитувач proximity карт ATIS EK-D2 для систем контролю і керування доступом.
Дальність зчитування - до 10м – при використанні активної безконтактної proximity карти ATIS EK-DC1
ПРИЗНАЧЕННЯ
Вуличний зчитувач використовується як складовий пристрій систем обмеження доступу на платних парковках, підземних паркінгах, стоянках тощо.
Завдяки великій дистанції зчитування, водієві не потрібно перед в'їздом / виїздом з території виходити з автомобіля, щоб піднести картку до зчитувача. При в'їзді в зону дії вуличного зчитувача EK-D2, автоматично буде виконано зчитування інформації з активної proximity карти ATIS EK-DC1, що знаходиться в салоні автомобіля і дозволить проїзд - дасть команду виконавчому пристрою системи контролю доступу - наприклад, відчинить ворота або шлагбаум.
СУМІСНІСТЬ
Зв'язок зчитувача з контролерами доступу здійснює по протоколу Wiegand 26bit.
Живлення вуличного зчитувача для систем контролю доступу становить 12 VDC зі споживанням до 100mA.
КОРПУС і ВСТАНОВЛЕННЯ
Міцний корпус зчитувача з високим ступенем всепогодного захисту IP66, призначений для встановлення як усередині, так і зовні приміщень під відкритим небом. Колір корпусу - білий.
Габаритні розміри вуличного зчитувача ATIS EK-D2 - 308х308х80мм.
Вага становить близько 2 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 100 см |
| Застосування | Вуличне |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Протокол зв'язку | RS-232, Wiegand, Wiegand 26, RS-485 |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 308 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 308 мм |
- Ціна: 7 220 ₴

