
Зчитувач захищений від вологи ATIS PR-06 EM-W (чорний)
- Немає в наявності
- Код: 001184
684 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Зчитувач PR-06 EM-W (black) використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока, браслета.
Технічні характеристики
- Стандарт: Em-Marine 125 кГц
- Дальність зчитування: 10 см
- Вихідний інтерфейс: Wiegand 26
- Стандарт карт: EM-Marine
- Індикація доступу: звукова/світлова
- Живлення: DС 9-24 В
- Струм споживання в режимі очікування: 30 мА
- Ступінь захисту: IP66
- Габаритні розміри: 86 х 50 х 16 мм
- Вага: 150 г
Монтаж пристрою
Зчитувач PR-06 EM-W (black) монтується на рівній поверхні. Призначений для накладеного монтажу всередині і зовні приміщень. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинні забезпечити легкий і безперешкодний доступ карт і брелоків до пристрою.
Корпус
Зчитувач PR-06 EM-W (black) виконаний в металевому корпусі з акриловою радіопрозорою вставкою. Класс захисту IP66 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу, а також стійкість до перепадів температур (-40°C ~ +60°C).
Чорний колір робить встановлення цього пристрою практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр.
Комплектація
- зчитувач
- майстер-карта
- кріпильний комплект
- інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 10 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Протокол зв'язку | Wiegand, Wiegand 26 |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 86 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 30 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 684 ₴

