
Зчитувач EM-Marine ATIS PR-05 EM-W вологозахищений
- Немає в наявності
- Код: 001188
676 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Зчитувач PR-05 EM-W (white) використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока, браслета.
Технічні характеристики
- Стандарт: Em-Marine 125 кГц
- Дальність зчитування: 10 см
- Вихідний інтерфейс: Wiegand 26
- Індикація доступу: звукова/світлова
- Живлення: DС 9-16 В
- Струм споживання в режимі очікування: 30 мА
- Ступінь захисту: IP68
- Габаритні розміри: 100 х 50 х 19 мм
- Вага: 105 г
Монтаж пристрою
Зчитувач PR-05 EM-W (white) монтується на рівній поверхні. Призначений для накладеного монтажу всередині і зовні приміщень. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинні забезпечити легкий і безперешкодний доступ карт і брелоків до пристрою.
Корпус
Зчитувач PR-05 EM-W (white) виконаний в металевому корпусі. Клас захисту IP68 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу, а також стійкість до перепадів температур (-45°C ~ +60°C).
Білий колір робить встановлення цього пристрою практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Дальність читання | 10 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Протокол зв'язку | Wiegand, Wiegand 26 |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine, Mifare |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 105 г |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 30 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 676 ₴

