
Бездротове дверне вічко Ezviz CS-DP2C
- Немає в наявності
- Код: 001193
5 809 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект «два-в-одному» DP2C, що включає камеру та дверний дзвінок, характеризується стильним сучасним дизайном та передбачає безліч розширених функцій для охорони ваших вхідних дверей. Вам сподобаються чіткість зображення, інтелектуальні функції, а також можливість бачити відвідувачів за допомогою внутрішнього кольорового монітора. Крім того, програма EZVIZ дозволяє отримувати попередження про підозрілу активність на порозі вашого будинку на мобільний пристрій. Переживаєте за свій будинок під час вашої відсутності? Дверний дзвінок DP2C миттєво надішле попередження про відвідувачів біля вхідних дверей на ваш мобільний телефон завдяки функції виявлення руху за допомогою PIR-датчика.
| Камера | 1/3" |
|---|---|
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 15 к/с |
| Аудіо вхід | вбудований мікрофон та динамік |
| Тип підсвічування | ІЧ 5 м |
| Підключення | Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Живлення | 5В |
| Потужність споживання | 2.2 Вт |
| Робоча температура | -10°C - 45°C |
| Розміри | 71 x 71 x 48.3 мм |
| Дисплей | 4.3" |
| Розміри монітора | 115.5 x 85.5 x 24.5 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 80 x 165 мм |
| Вага брутто | 0.572 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 кг |
| Висота | 24.5 мм |
| Дальність ІЧ-підсвітки | 5 |
| Датчик руху | Да |
| Довжина: | 115.5 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220 В |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Монітор | LCD |
| Напруга | 5 В |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Підсвітка екрана | Да |
| Порт для SD-карти | Да |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi |
| Розмір монітора | 4.3 дюйм |
| Роздільна здатність запису | 1920х1080 |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Реєстрація подій | Фото/Відео та інформація про подію |
| Тип матриці | CMOS |
| Тип встановлення | Врізний, Накладний на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеооченят |
| Кут огляду камери по горизонталі | 155 град. |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колірність монітора | Кольоровий |
| Ширина | 85.5 мм |
- Ціна: 5 809 ₴

