
PTZ камера відеоспостереження 2 мп 32X Hikvision DS-2DE5232W-AE(T5)
- Немає в наявності
- Код: 001262
25 530 ₴
- +380 (50) 249-08-74
DS-2DE5232W-AE — просунута відеокамера формату PTZ, яка використовується для розумного моніторингу великих майданчиків. Охоплює об'ємні території, аналізує поведінку та допомагає тримати ситуацію під контролем. Об'єктив із багаторазовим зумом та фокусуванням від 4,8 до 153,6мм – це можливість здійснювати спостереження на відстанях до 1600 метрів. За 160м об'єкт можна безпомилково ідентифікувати. Є режими патрулів та пресети. Для роботи у негоду застосовується Defog. Також задіяна DarkFighter-технологія, що покращує темну картинку. У режимі захисту периметра DS-2DE5232W-AE фіксує вторгнення, обличчя, залишення речей або порушення лінії. Камери такого класу активно встановлюються в аеропортах, дорогах, парках з інтенсивною рослинністю або іншими перешкодами.
| Матриця | 1/2.8" |
|---|---|
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC увімк.); Ч/Б: 0,001 лк (F1.6, AGC увімк.) |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 c |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Оптичне збільшення | 32x |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що налаштовуються |
| Фокусна відстань | 4.8 - 153.6 мм |
| Кути огляду | Г: 50,8° - 2,6°, В: 29,4° - 1,5°, Д: 57,4° - 3° |
| Апертура | F1.6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+ |
| Сумісність | ONVIF (Version 19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD 256 Гб |
| Інтерфейси тривоги | 2вх/1 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1 вих |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 250°/с; нахил: 0.1° - 150°/с |
| Швидкість по передустановках | поворот: 300°/с; нахил: 200°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Виявлення об'єкта | 1600 м |
| Спостереження за об'єктом | 634 м |
| Розпізнавання об'єкту | 320 м |
| Ідентифікація об'єкта | 160 м |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримка |
| Defog | Підтримка |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Живлення | 24 В AC |
| PoE | 802.3at |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - 65 °C |
| Ступінь захисту | IP66, IK10, TVS 6000В |
| Розміри | Ø 220 × 280 мм |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 585 x 330 мм |
| Вага брутто | 7.7 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Формат стиснення | H.265+/H.265, H.264+/H.264 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Цифрове збільшення | 16 х |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.001 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 3 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 280 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Кут нахилу | 150 град. |
| Кут повороту | 250 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 20 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Ширина | 220 мм |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Керована (DC) |
| Кут огляду по вертикалі | 29.4 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 50.8 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 100 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 4.8 мм |
| Оптичне збільшення | 32 х |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 25 530 ₴





