
128-канальний 4K мережевий відеореєстратор Dahua DHI-NVR608-128-4KS2
- Немає в наявності
- Код: 00000001643
68 800 ₴
- +380 (50) 249-08-74
NVR608-128-4KS2 - багатоканальний мережевий реєстратор, призначений для обслуговування великих систем відеоспостереження. До пристрою підключається до 128 IP-камер у роздільній здатності 4K. Для успішної роботи з таким об’ємом даних використовується чотириядерний процесор з розрахунком на потік 384Мбіт/с. Подібний відеореєстратор здатний покрити моніторинг у великій будівлі, цілій філії або багатоповерхівці, де задіяно більше ста відеокамер. Крім безперервного моніторингу високої чіткості, NVR608 передбачає детекцію руху, а також реагування на закриття об'єктива. Тригер супроводжується сигналом або автоматичним записом. Є покращене керування, включаючи можливе підключення до зовнішнього ПК. Для локального зберігання задіюється 8 дисків HDD, із загальним об’ємом 64 гігабайти.
| Процесор | Чотирьохядерний вбудований процесор |
|---|---|
| Операційна система | Вбудована ОС LINUX |
| IP камери | 128 каналів |
| Вхідний потік | 384 Мбіт / с |
| Аудіо інтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Двостороння розмова | Використовуючи канали аудіо вх / вих (RCA) |
| Інтерфейси відео виходу | 2 HDMI, 1 VGA |
| Роздільна здатність відеовиходу | 3840x2160, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720, 1024х768 |
| Мультиекранний режим | 1-й екран: 1/4/8/9/16/25/36 Другий екран: 1/4/8/9/16 |
| OSD меню | Ім'я камери, час, втрата відеосигналу, блокування камери, виявлення руху, запис |
| Відео компресія | H.265 / H.264 / MPEG4 |
| Підтримка роздільної здатності | 12Мп, 8 Мп, 6Мп, 5Мп, 3 М, 1080p, 720p |
| Відео бітрейт | 16 Кбіт / с - 20Мбіт / с на канал |
| Режим запису | Вручну, за розкладом: (Постійна, детекция, тривога), без запису |
| Інтервал запису | 1 ~ 120 хв (за замовчуванням: 60 хв), Попередній запис: 1 ~ 30 сек, після запису: 10 ~ 300 сек |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, активація PTZ, активація реле тривоги, відео PUSH, голосове попередження |
| Відео детекція | Детектор руху 396 зон (22х18), втрата сигналу, закриття об'єктива |
| Тривожні входи | 16 |
| Релейні виходи | 8 |
| Tracking (тригерні події) | Збільшення, відстеження, запис, попереднє встановлення, знімок, будильник і т. Д. |
| Перегляд архіву | 128 Мбіт в режимі Raid 5; 64 Мбіт в режимі одного жорсткого диска |
| Режим пошуку | Час / дата, детектор руху, точний пошук (з точністю до секунди) |
| Функції перегляду | Відтворення, пауза, стоп, швидкий перегляд, повільний перегляд, цифровий зум |
| Режим резервного копіювання | Пристрій USB / Мережа / Пристрій eSATA |
| Ethernet | 2 RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4 / IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, SNMP, IP Search (Support Dahua IP camera, DVR, NVS, etc .), Easy4ip |
| Сумісність | ONVIF 2.4, CGI Conformant |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Мобільні платформи | iPhone, iPad, Android |
| Внутрішні HDD | 8 SATA до 8ТБ кожен |
| HDD режими | Одиночний, Raid 0/1/5/10 (рекомендуються жорсткі диски корпоративного рівня), підтримка Global HDD Hot-spare |
| ESATA | 1 порт |
| Raid | RAID 0/1/5/10 |
| USB | 2х - USB 3.0, 2x - USB 2.0 |
| RS232 | 1 порт, для зв'язку з ПК і клавіатурою |
| RS485 | 1 порт, для управління PTZ |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Videotec, Vivotek, and more |
| Живлення | AC100-240B, 50/60 Гц |
| Потужність споживання | 20Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 ° C ~ +55 ° C |
| Вологість | 0% ~ 90% |
| Розміри | 2U, 440x457x95 мм |
| Вага | 9 кг |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 215 x 470 x 590 мм |
| Вага брутто | 11.22 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 8 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 32 |
| Кількість каналів | 128 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Так |
| Підтримка RAID | Так |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 64000 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Тривожні входи/виходи | 16/6 |
| Управління відеореєстратором | В вікні WEB-браузера, По мережі через ПЗ, ІЧ-пульт |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264, MPEG-4 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 95 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 440 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 30 В |
| Ширина | 457 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 68 800 ₴

