
32-х канальний мережевий відеореєстратор TVT TD-3332H2-A1 (256-256) 8 Mp
- Немає в наявності
- Код: 001270
10 943 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Відеореєстратор TD-3332H2-A1 (256-256) від TVT Digital - це 32-канальний мережевий відеореєстратор для запису, зберігання та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 8 Мр. Наявність вбудованої функції інтелектуальної відеоаналітики надає реєстратору широкий спектр можливостей та сценаріїв програм. Пристрій підтримує функцію розпізнавання облич, а його використання в комплексі з відеокамерами TVT Digital серії Е2А дозволяє розумний пошук інформації в архіві за заданими параметрами.
Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
З інших характеристик даного відеореєстратора можна відзначити наступні: відеовиходи HDMI (4К) і VGA, 1 аудіовхід та 1 аудіовиход, вхідні/вихідні потоки 256/256 Mbps, мережа RJ45 100 Mbps, перегляд архіву локально/віддалено 16/16 каналів, база даних осіб , підтримка роботи з iOS та Android, порти USB2.0 та USB3.0, підтримка двох HDD (SATA) до 8ТБ.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- 32-ти канальний мережевий відеореєстратор з функціями аналітики, працює з роздільною здатністю 2MP-8MP у форматі H.264, H.265, H.265+
- Вхідний/вихідний потоки 160Mbps/160Mbps
- Підтримка роботи з пристроями iOS, Andriod
- Аудіо (RCA): вхід х1 / вихід х1
- Відеовихід: HDMI × 1, VGA × 1
- Перегляд архіву камер: локально / по мережі 16/16
- PoE порти: RJ45 × 1 Мережа: RJ45 1000 Mbps, USB 3.0 × 1
- HDD: SATA × 2 до 8 ТБ
- Розміри 380/268/48 мм
- Живлення: DC 12V / 4A
Характеристики
| Формат відеореєстратора |
NVR |
|---|---|
| Серія відеореєстратора |
AI |
| Кількість каналів IP |
32 |
| Дозвіл, Мп |
2, 4, 5, 8 |
| Відеовихід |
HDMI, VGA |
| Відеокомпресії |
H.264, H.265, H.265 + |
| Bitrate |
32Kbps - 10Mbps |
| Частота кадрів (головний потік) |
2Мп (25 к/с), 5Мп (25 к/с), 8Мп (20 к/с) |
| Аудіо: вхід/вихід |
1/1 |
| Кількість HDD |
2 |
| USB - вихід |
USB 2.0 x 1, USB 3.0 x 1 |
| Сумісність |
DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Аналітика |
розпізнавання осіб |
| Опції перегляду |
Відтворення / Пауза / FF / FB / Zoom |
| Кількість онлайн |
dual stream, 16 |
| Мобільні OS |
Android, iOS |
| Операційна система |
Embedded Linux |
| Ethernet інтерфейс |
1000 Мб (RJ45 x 1) |
| Передача даних (Mb/c) вхідні/вихідні |
256/256 |
| живлення |
DC 12V/4A |
| Робоча температура |
-10 ° C ~ + 55 ° C |
| Вологість |
10% ~ 90% |
| габаритні розміри |
380/268/48 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 2 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 32 |
| Кількість каналів | 32 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 16000 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | В вікні WEB-браузера, По мережі через ПЗ, ІЧ-пульт |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Додаткові | |
| DualStream | Так |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 380 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 268 мм |
- Ціна: 10 943 ₴


