
64-х канальний мережевий відеореєстратор TVT TD-3364B16-A2 (640-640) 12 Mp
- Немає в наявності
- Код: 001274
74 124 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відеореєстратор TD-3564B16-A2 від TVT Digital – це 64-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 12 Мр.
Ключові властивості
- 64-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 64 IP-відеокамер.
- Наявність вбудованої функції інтелектуальної відеоаналітики надає реєстратору широкий спектр можливостей та сценаріїв застосувань.
- Пристрій підтримує функцію розпізнавання облич, а його використання в комплексі з відеокамерами TVT Digital серії Е2А дозволяє виконувати розумний пошук інформації в архіві за заданими параметрами. База даних облич: 32 бібліотеки / 10000 фото облич, розпізнавання облич: 36 фотографій/хв, пошук за зображенням обличчя, виявлення облич (AI за IP-камерою) по 64 каналам, виявлення облич (AI за пристроєм) по 4 каналах.
- Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
- Підтримка запису відео у роздільній зданості 12MP / 8MP / 6MP / 5 Mp / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P. Вхідний/вихідній потоки 640/640 Mbps.
- Можливість підключення монітора, є 4 відеовиходи HDMI з роздільною здатністю до 4K та 1 відеовихід VGA.
- Запис відео зі звуком та можливість прослуховування: 1 аудіовхід та 1 аудіовихід.
- 24 тривожних входи та 8 виходів для піключення охоронних датчиків.
- 2 порти USB2.0 та 1 порт USB3.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки.
- Мережа RJ45 10/100/1000 Mbps.
- Підтримка 18 HDD (SATA) до 10Тб (купується окремо) для зберігання архіву відео, також є 1 інтерфейс e-SATA.
- Перегляд архіву локально/через мережу 16/16 каналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 16 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 64 |
| Кількість каналів | 64 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 100000 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | В вікні WEB-браузера, По мережі через ПЗ, ІЧ-пульт |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Додаткові | |
| DualStream | Так |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 143 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 437 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 483 мм |
- Ціна: 74 124 ₴

