
Відеореєстратор мережевий IP 32-канальний до 12 МпDahua DHI-NVR5832-EI
- Немає в наявності
- Код: 99-00013866
42 355 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Dahua DHI-NVR5832-EI – продуктивна та багатофукціональна модель ANPR мережевого реєстратора на 32 охоронні камери. Показник вхідного потоку 384 мегабіти на секунду.
· Захист периметра (канали) 4 (16 з камерою)
· Розпізнавання осіб (канали) 2 (16 з камерою)
· Режим розпізнавання облич До 20 баз даних облич з 20 000 зображень, з загальна ємність 2,5 Гб. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип посвідчення, номер посвідчення, країни та регіони та стан може бути додано до кожного зображення особи
Запис у головному потоці допустима в 32-мегапіксельній якості по одному каналу при частоті 20 кадрів в секунду, в 24-мегапіксельній якості по одному каналу при частоті 20 кадрів в секунду, в 16-мегапіксельній якості по двох каналах при частоті 30 в секунду, в 12-ти мегапіксельній якості по 4 каналах при частоті 25 кадрів в секунду, в 8-мегапіксельній якості по 4 каналах при частоті 25 кадрів в секунду, в 5-ти мегапіксельній якості по 8 каналах при частоті 25 кадрів в секунду , у 4-х мегапіксельній якості по 12 каналах при частоті 25 кадрів за секунду, у 2-х мегапіксельній якості по 24 каналах при частоті 25 кадрів за секунду.
Локальний архів реалізуємо з підключенням до 8 SATA дисків ємністю до 16 терабайтів. Також має місце один eSATA інтерфейс.
Середи інтерфейсів два VGA порти, два HDMI порти, один RCA вхід і два вихід під аудіо сигнал, порт RS232, два порти RS485, чотири USB порти, 16 тривожних входів і вісім релейних виходів, два гігабатних RJ-45 роз'єми.
Відповідаючи стандартам ONVIF 21.12 (Profile T; Profile S; Profile G) до реєстратора допускається підключення охоронних камер більшості виробників, зокрема Panasonic, Sony, Axis, Arecont, Pelco, Canon, Samsung.
Живлення реєстратора проводиться напругою від 100 до 240 Вольт. Потужність споживання 13 Ватт.
Установка відеореєстратора Dahua DHI-NVR5832-EI
1. Дістаємо відеореєстратор і всі комплектуючі з коробки;
2. Знімаємо з нього верхню кришку;
3. Підключаємо до спеціальних слотів Sata жорсткі диски та закриваємо кришку назад;
4. Підключимо від камер до реєстратора кабелю обтиснуті спеціальними роз'ємами відповідними під відеовходи реєстратора;
5. Використовуючи порти VGA або HDMI підключаємо до нього монітор чи телевізор;
6. Беремо блок живлення та підключаємо його до реєстратора та мережі;
7. Приєднуємо мишку (йде в комплекті або купується окремо);
8. Запускаємо систему і виконуємо налаштування за інструкцією.
Де використовують відеореєстратор Dahua DHI-NVR5832-EI
Відеореєстратор це спеціальне обладнання, що використовується для запису з камер відеоспостереження. Їх використання призначене для організації недорогої системи відеоспостереження, де є потреба до якісної картинки. Середовище відповідних об'єктів для експлуатації: склад, офіс, під'їзд, квартира, готель, торгове приміщення і т.д.
Як працює відеореєстратор Dahua DHI-NVR5832-EI
· Включаємо відеореєстратор;
· Виконуємо вхід у меню;
· Приєднуємо до реєстратора камери відеоспостереження;
· Проводимо налаштування параметрів запису для кожної з камер дотримуючись інструкцій;
· Ведемо моніторинг з локального підключеного монітора або мобільного пристрою та ПК з віддаленого підключення.
Що потрібно підібрати до відеореєстратора?
Відеореєстратор Dahua DHI-NVR5832-EI підбирається під роботу з камерами відеоспостереження, з яких веде запис. Для підключення камер використовується відповідний тип кабелю. Якщо є необхідність зберігання записаного тоді актуальним буде підключення до реєстратора жорсткого диска. У створенні ефективної системи допоможуть витратні матеріали для відеоспостереження. Для того щоб камери відеоспостереження, підключені до реєстратора почали свою роботу, потрібно підібрати спеціальний блок живлення для відеоспостереження.
Характеристики Dahua DHI-NVR5832-EI
Відеореєстратор Dahua DHI-NVR5832-EI має таку кількість відеовходів: і для аудіо. Для запису до нього можна підключити камери відеоспостереження. Для підключення пристрою відображення (монітора, телевізора або проектора) вихід VGA , . Деякі з реєстраторів мають у своєму розпорядженні входи та виходи для підключення та спільної роботи з обладнанням систем сигналізації. До реєстратора можна підключати один або кілька жорстких дисків, Dahua DHI-NVR5832-EI: і максимальною роздільною здатністю запису .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Количество HDD | 8 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 4 |
| Кількість каналів | 32 |
| Операційна система | Linux |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 96 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | По мережі через ПЗ, ПК миша і/або клавіатура |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота | 89 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 440 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 458 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Ні |
- Ціна: 42 355 ₴


