
IP монітор з операційною системою Android Dahua DHI-VTH5321GB-W
- Немає в наявності
- Код: 001298
10 965 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
7 "сенсорний IP відеодомофон. Підтримка підключення додаткових викличних панелей і моніторів. Підтримка підключення 8 датчиків тривоги або побутових сенсорів. Підтримка SD карт пам'яті до 256 Гб, запис відео і фото. Wi-Fi. DC 12В, PoE (802.3af). Розмір : 190х135х26 мм; Колір: чорний
| Операційна система | Android 8.1 |
|---|---|
| Дисплей | 7-дюймовий TFT LCD |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 × 600 |
| Метод роботи | Сенсорна клавіатура (0-9, *, #) |
| Аудіо вхід | всеспрямований мікрофон |
| Аудіо вихід | Вбудований 1 Вт динамік |
| Аудіо компресія | PCM |
| Аудіо бітрейт | 16KHz, 16Bit |
| Відео компресія | H.264 |
| Мережеві протоколи | IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP |
| Ethernet | 1 RJ-45 (10/100 Мбіт / с) |
| Wi-Fi | IEEE802.11b / 802.11g / 802.11n |
| Безпека | 64 / 128bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK, WPS |
| Тривожні входи | 8 |
| Релейні виходи | 1 |
| Локальна пам'ять | Слот під microSD карту до 256Гб |
| RS485 | 1 |
| Живлення | DC 12В, 1А |
| PoE | Є (802.3af) |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Робоча температура | -10 ° - + 55 ° С |
| Вологість | 10% -95% |
| Розміри | 190х135х26 мм |
| Монтаж | настінний |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 75 x 200 мм |
| Вага брутто | 0.748 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Входи для підключення | 2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Чорний |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Вага | 748 г |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 190 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 7 В |
| Ширина | 135 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LED |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
- Ціна: 10 965 ₴

