
Майстер станція Android Hikvision DS-KM9503
- Немає в наявності
- Код: 001299
37 484 ₴
- +380 (50) 249-08-74
DS-KM9503 - це центральний пристрій керування домофонами у великих мережах. Призначений для багатоквартирних будинків чи бізнес-центрів із великою кількістю офісів. Його часто називають «пультом консьєржа». Являє собою майстер-станцію на базі Androind, із сенсорними кнопками, телефонною трубкою, а також якісним мікрофоном, динаміком, камерою та додатковими роз'ємами. Є і слот для SD. DS-KM9503 можна підключити до 128 камер, зовнішніх викликових панелей та 10,000 абонентських відеодомофонів. Завдяки єдиному блоку можна переглядати зображення з дверних систем, відкривати під'їзні замки, приймати виклик відвідувачів, і не тільки. Є незамінним обладнанням від Hikvision, покликаним спростити комунікацію та роботу керуючих чи охорони у великих будівлях.
| Операційна система | Android 7.1 |
|---|---|
| ROM/RAM | 8/2 Гб |
| Дисплей | 10.1", IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 1280 × 800 |
| Підключення | 2 тривожних входи, 1 RS-485, USB 3, SD карта 128 Гб, 2 релейних виходи для замків |
| Аудіо вхід | вбудований мікрофон |
| Аудіо компресія | G.711U, G.711A |
| Ethernet | 2 10/100/1000 M |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Тривожні входи | 2 |
| Релейні виходи | 2 |
| Локальна пам'ять | SD до 128 Гб |
| RS485 | 1 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | Підтримує |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - 50 °C |
| Розміри | 292 × 166 × 31 мм |
| Кількість в ящику | 4 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 180 x 460 мм |
| Вага брутто | 2.442 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Входи для підключення | 2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Протокол зв'язку | IP |
| Реєстрація подій | Відео та інформація про подію |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення додаткової трубки | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Висота | 31 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 292 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист від перенапруги в мережі | Так |
| Контроль розряду | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 166 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LED |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Розмір монітора | 10 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 кг |
- Ціна: 37 484 ₴

