
DHI-NVR2116-I 16-канальный AI сетевой видеорегистратор
- Немає в наявності
- Код: 99-00010279
6 923 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
Новий локальний та веб-інтерфейс UI 4.0 який зроблений для зручності користувача. Функціональні модулі стали більш зрозумілими та легкими у розумінні.
Охорона периметра
Автоматична фільтрація помилкових тривог, викликаних тваринами, шерехом
листя, яскравим світлом і т. д. Дозволяє системі використовувати вторинне розпізнавання для
цілей. Підвищення точності сигналізації.
Розпізнавання облич у реальному часі
Розпізнавання облич підтримується у потоковому відео та відео в режимі реального часу. Особові особливості з аналізом атрибутів, включаючи стать, вік, вираз обличчя, окуляри, вуса, маска. Визначає людей, а також захоплює, записує особи з метаданими. Фільтрування характеристик особи в режимі реального часу.
Керування базою даних осіб
Конфігурована база даних осіб може бути застосована до відео каналів
незалежно. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип сертифіката,
номер сертифіката, регіон можуть бути додані до кожної особи.
Звичайний/чужий режим
DHI-NVR2116-I підтримує звичайний і чужий режим. У чужому режимі, коли NVR виявляє дивне обличчя (не базі даних осіб пристрою), може відправити тригер тривоги, знімок, запис тощо. буд. Поріг подібності може бути встановлений вручну. Ця функція розроблена для важливих об'єктів інфраструктури, для яких контроль доступу має вирішальне значення.
На базі відеореєстратора Dahua DHI-NVR2116-I та IP камер Dahua можна зібрати якісну, надійну та зручну в експлуатації систему відеоспостереження високої роздільної здатності. З можливістю локального перегляду через монітор та віддаленого доступу через інтернет. Завдяки тісній інтеграції відео реєстраторів Dahua із сучасними цифровими пристроями та підтримці технології хмарного сервісу, переглядати камери та архів записів, можна практично з будь-якого пристрою відображення.
Найпоширеніший спосіб перегляду, в режимі реального часу, за допомогою мобільних пристроїв (планшетні ПК, смартфони), встановивши безкоштовний додаток - iDMSS для iOS та gDMSS для Android. У будь-якому місці світу, де є 3G або Wi-Fi Інтернет, ви зможете переглядати ваші відеокамери та реєстратори з усіма підключеними до них камерами. Програма має простий, зрозумілий інтерфейс і дозволяє підключати відеореєстратори за їхньою IP адресою, DDNS або за популярною останнім часом технології P2P, яку підтримують більшість моделей Dahua. У мобільному додатку DMSS є можливість робити знімки та записувати відео на смартфон, переглядати записані відео-архіви, керувати тривожними виходами та багато іншого.
Для перегляду на комп'ютерах та ноутбуках на базі Windows та MacOS виробник випустив дуже зручну та сучасну програму - Dahua Smart PSS. Це професійне програмне забезпечення дозволяє переглядати зображення відеоспостереження в режимі реального часу з IP камер та реєстраторів Dahua. Можливість відображення на одному моніторі до 64 камер з різних відеореєстраторів або камер окремо, перегляд архіву записів, запис відео, управління тривожними сигналами, E-map, ТВ-стіни, управління PTZ камерами та багато іншого. Додавання пристроїв за адресою IP, P2P кодом або DynDNS. За допомогою додаткового модуля PC-NVR можна перетворити Ваш комп'ютер на повноцінний відеореєстратор. Програма має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс російською мовою і не потребує особливих навичок та знань для налаштування.
Також реєстратор має свій власний WEB інтерфейс, де крім живого відео з підключених камер, нам доступні абсолютно всі налаштування відеореєстратора. Зазвичай WEB інтерфейсом користуються просунуті користувачі та інсталятори для "тонкого" налаштування відеореєстратора під специфічні завдання. Отримати доступ до інтерфейсу можна через браузер Internet Explorer або Mozilla FireFox, ввівши в адресному рядку IP адресу реєстратора. Його можна визначити за допомогою службової програми Config Tool, яку можна встановити з компакт-диска.
Характеристики
| Процесор | вбудований процесор |
|---|---|
| Операційна система | LINUX |
| Захист периметра (канали) | До 2 каналів захисту периметра |
| Класифікація об'єктів | Розпізнавання людини / транспортного засобу з перетинання лінії і вторгнення |
| Захист периметра (пошук) | Пошук по цільової класифікації (людина, транспортний засіб) |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 канал розпізнавання осіб по відеопотоку / 4 каналів розпізнавання осіб по зображенню |
| Режим розпізнавання облич | Виявлення осіб незнайомих людей (не в базі даних осіб пристрої). Поріг подібності можна встановити вручну. |
| Розпізнавання облич (пошук) | Пошук до 8 зображень особи одночасно, поріг подібності може бути встановлений для кожного зображення особи. |
| Керування базою даних | До 10 баз даних осіб з 5000 зображень облич в цілому. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип сертифіката, номер сертифіката, країна і регіон і штат можуть бути додані до кожної особи. |
| Застосування бази даних | База даних осіб може бути застосована до відео каналах незалежно. Ім'я, стать, день народження, національність, адреса, посвідчення особи інформація може бути додана до кожного зображення особи |
| Розпізнавання облич (подія тригера) | Голосові підказки, електронна пошта, знімок, запис, тривожний вихід, активація PTZ і т. Д. |
| IP камери | 16 каналів |
| Вхідний потік | 200 Мбіт / с |
| Аудіо інтерфейси | Вх / Вих: 1/1, RCA |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI, VGA: 3840 x 2160, 1920 x 1080, 1280 x 1024, 1280 x 720, 1024 x 768 |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| Відео компресія | Smart H.265 + / H.265 / Smart H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP, 8MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 720P, D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8MP(30к/с), 4-канала - 1080P(30к/с) |
| Режим запису | Ручний, розклад, smart подія |
| Інтервал запису | 1 ~ 120 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1 ~ 30 с, постзапісь: 10 ~ 300 з |
| Аудіо компресія | PCM / G711A / G711U / G26 / AAC |
| Дія при спрацюванні тригера | Спрацювання виходу тривоги, Push повідомлення, електронна пошта, запис, PTZ, тур, знімок, голосова підказка, поради на екрані |
| Перегляд архіву | 1/4/8/16 |
| Режим пошуку | Час / дата, тривога, рух і точний пошук |
| Режим резервного копіювання | USB-пристрій / мережа |
| Ethernet | 1 RJ-45 порт (10/100 / 1000Mbps) |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS |
| Сумісність | ONVIF (profile T/profile S/profile G), CGI, SDK |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6 Тб |
| USB | 2 USB 2.0 порту |
| Живлення | DC12В, 1.5A |
| Потужність споживання | 10 Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 ° C ~ +50 ° C |
| Вологість | 10% ~ 93% |
| Розміри | 205x206x48мм |
| Вага | 450 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 360 x 260 x 95 мм |
| Вага брутто | 1.76 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість каналів | 16 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 16 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 0.45 кг |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 205 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 207 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 6 923 ₴

