
Відеореєстратор мережевий IP 16-канальний до 32 Мп Dahua DHI-NVR5216-EI
- Немає в наявності
- Код: 99-00013756
16 125 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Мережевий відеореєстратор може похвалитися передовими технологіями стиснення, такими як Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/M, які забезпечують ефективне використання дискового простору без шкоди якості відео. Реєстратор має високу пропускну здатність до 384 Мбіт/с вхідної/записуючої/вихідної смуги пропускання, що гарантує одночасну обробку великої кількості відеопотоків високої роздільної здатності. Крім того, реєстратор оснащений функціями на основі штучного інтелекту, які розширюють його функціональність. Реєстратор включає 2-канальне виявлення і розпізнавання облич, що дозволяє йому автоматично виявляти і розпізнавати обличчя на відеоматеріалі. Він також має 4-канальний захист периметра, який дозволяє реєстратор відправляти попередження, коли об'єкт або людина перетинають певний кордон. Крім того, реєстратор має 8-канальний SMD Plus, що дозволяє йому виявляти та розпізнавати певні об'єкти, такі як транспортні засоби чи люди. Камери, підключені до мережного відеореєстратора, також можуть реалізувати функції на базі штучного інтелекту, включаючи виявлення та розпізнавання облич, захист периметра та SMD Plus. Вони також можуть виявляти метадані, ANPR (автоматичне розпізнавання номерних знаків), стереоаналіз, теплові карти та підрахунок людей. Ці функції дозволяють камерам надавати цінну інформацію та аналіз відзнятого матеріалу, що робить їх ідеальними для програм безпеки та спостереження.
| Ethernet | 1х (10/100/1000 Mbps Ethernet port, RJ-45) |
| IP камери | 16 |
| RS232 | 1 |
| RS485 | 1 |
| SMD | 8 каналів: вторинна фільтрація для людини та транспортного засобу, зменшуючи помилкові тривоги, спричинені листям, дощем та зміною умов освітлення |
| USB | 1х USB 2.0; 1х USB 3.0 |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Аудіо інтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Відео компресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 16Тб |
| Вхідний потік | 384 Мбіт/с |
| Дія при спрацюванні тригера | запис; знімок (панорамний); локальний вихід сигналізації; IPC вихід зовнішньої сигналізації; контролер доступу; аудіо; зумер; журнал, попередні налаштування; emai |
| Живлення | 12 В DC, 4 A |
| Захист периметра (канали) | реєстратор: 4 канали, 10 правил IVS на кожен канал; камера: 16 каналів |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| Підтримка виробників | ONVIF; Panasonic; Sony; Axis; Arecont; Pelco; Canon; Samsung |
| Підтримка роздільної здатності | 32 MP; 24 MP; 16 MP; 12 MP; 8 MP; 5 MP; 4 MP; 1080p; 720p; D1; CIF; QCIF |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Релейні виходи | 2 |
| Розпізнавання облич (канали) | реєстратор: 16-канальний FD (по камері) + FR (за реєстратором), зображення потік: 16 зображень облич/с; 2-х канальний FD (за реєстратором) + FR (за реєстратором), відео потік: 12 зображень облич/; камера: 16 каналів |
| Сумісність | ONVIF 21.12(Profile T; Profile S; Profile G); CGI; SDK |
| Тривожні входи | 4 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2-канальний 32 Мп 20 к/с; 2-канальний 24 Мп 20 к/с; 4-канальний 16 Мп 25 к/с; 5-канальний 12 Мп 25 к/с; 8-канальний 8 Мп 25 к/с; 12-канальний 5 МП 25 к/с; 16-канальний 4 МП 25 к/с |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 375 × 285 x 56 мм |
| Вага | 1.57 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Горячая замена HDD | Ні |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 2 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість вбудованих портів POE | 16 |
| Кількість каналів | 16 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 32 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | По мережі через ПЗ, ПК миша і/або клавіатура |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 1.57 кг |
| Висота | 56 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 375 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 285 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Ні |
- Ціна: 16 125 ₴


