
Відеореєстратор мережевий IP 16-канальний до 12 Мп Dahua DHI-NVR2216-I2
- Немає в наявності
- Код: 99-00011308
9 460 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DHI-NVR2216-I2 - зручний в керуванні відеореєстратор, розрахований на обслуговування 16 відеокамер. Має канали для захисту периметра та розпізнавання облич, які частіше підключаються до камер на входах. Доступно збереження матеріалів у реальному часі, на два диски по 10Тб. Для резервування важливих відеофайлів можна скористатися зовнішнім USB. Підтримується режим перегляду з 30 к/с, з роздільною здатністю до 12 мегапікселів. На це вистачає пропускної здатності в 144Мбіт. Є аудіо інтерфейси, мережеве з'єднання і вбудовані кодеки обробки. На DHI-NVR2216-I2 налаштовується локальне спостереження з перемиканням, так і одночасна трансляція з усіх інтегрованих пристроїв відеоспостереження.
| Захист периметра (канали) | 1 (4 з камерою) |
|---|---|
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (5 з камерою) |
| Режим розпізнавання облич | 1 (до 4 зображень обличчя в секунду) |
| SMD | 4 реєстратором, 6 камерою |
| IP камери | 16 |
| Вхідний потік | 144 Мбіт/с |
| Аудіо інтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Інтерфейси відео виходу | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Мультиекранний режим | 1, 4, 8, 9, 16 |
| Відео компресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал 12 Мп 30 к/с; 1-канал 8 Мп 30 к/с; 2-канал 5 МП 30 к/с; 3-канал 4 МП 30 к/с; 6-канал 1080p 30 к/с |
| Ethernet | 1 × RJ-45 10/100/1 000 Мбіт/с |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10Тб |
| USB | 2 × USB2.0 |
| Підтримка виробників | Onvif; RTSP |
| Живлення | 12 В DC, 4 A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 375 × 284.3 × 53 мм |
| Вага | 1.51 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 360 x 430 мм |
| Вага брутто | 2.97 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 4 |
| Кількість каналів | 16 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | По мережі через ПЗ, ПК миша і/або клавіатура |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 284 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 375 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 53 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Ні |
- Ціна: 9 460 ₴



