
Відеореєстратор мережевий IP 8-канальний до 12 МП Dahua DHI-NVR2108HS-I2
- Немає в наявності
- Код: 99-00013755
13 760 ₴
- +380 (50) 249-08-74
WizSense — це серія продуктів зі штучним інтелектом. Рішення, що використовують незалежний чип штучного інтелекту та алгоритм глибокого навчання. Він фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, даючи користувачам швидко діяти на певні цілі. На основі передових технологій Dahua, WizSense пропонує інтелектуальні, прості та інклюзивні продукти та рішення. Цей мережевий відеореєстратор зі штучним інтелектом є дуже економічним продуктом, надаючи функції, як-от локальний перегляд у реальному часі, багатоекранний дисплей, зберігання в реальному часі на локальному жорсткому диску, швидке керування за допомогою миші та дистанційне керування й контроль. Цей продукт підходить для розпізнавання облич і розпізнавання на входах і виходах, а також охорони периметра та транспортних засобів.
Характеристики
|
Захист периметра (канали) |
1 реєстратором, 4 камерою |
|---|---|
|
Розпізнавання облич (канали) |
1 реєстратором, 5 камерою |
|
Режим розпізнавання облич |
До 10 баз даних облич із 5 000 зображень |
|
SMD |
4 реєстраторами, 6 камерою |
|
IP камери |
8 |
|
Вхідний потік |
80 Мбіт/с |
|
Аудіоінтерфейси |
1 вх/1вих (RCA) |
|
Інтерфейси відеовиходу |
1 × VGA, 1 × HDMI |
|
Мультиекранний режим |
1, 4, 8, 9 |
|
Відеокомпресія |
Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
|
Підтримка роздільних здатностей |
12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
|
Частота кадрів (головний потік) |
1-канал12МП 25 к/с; 1-канал 8MP 25 к/с; 2-канал 5MP 25 к/с; 3-канал 4MP 25 к/с; 6-канал 1080p 25 к/с |
|
Ethernet |
1 × RJ-45 |
|
Сумісність |
ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
|
Внутрішні HDD |
1 SATA до 10 Тб |
|
USB |
2 × USB 2.0 |
|
Живлення |
12 В DC, 1.5 A |
|
Потужність споживання |
10 Вт |
|
Робоча температура |
–10 °C - +55 °C |
|
Розміри |
260 × 232.7 × 47.6 мм |
|
Вага |
810 г |
|
Розмір паковання (Ш х В х Г) |
90 x 310 x 300 мм |
|
Вага брутто |
1.54 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість каналів | 8 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 8 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | По мережі через ПЗ, ПК миша і/або клавіатура |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 30 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 1.57 кг |
| Висота | 56 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 375 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 285 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Ні |
- Ціна: 13 760 ₴


