
Мережива купольна відеокамера IP 8 МП Dahua DH-IPC-HDW3849H-AS-PV-S3 (2.8мм)
- Немає в наявності
- Код: 99-00007089
9 675 ₴
- +380 (50) 249-08-74
HDW3849H-AS-PV - охоронна відеокамера, що має функцію активного відлякування. Поєднує в собі систему спостереження та сигналізації для додаткового захисту об'єкта від порушників. Оснащена якісним об'єктивом, що працює у 4K. Є слот для карти на 256Гб, вбудований мікрофон та інтернет-підключення із підтримкою браузерів. Функціонує як датчик, здатний виявити будь-яке вторгнення за зазначену область, що охороняється. У разі виявлення таких дій, не тільки повідомляє про подію на пульт, а й включає сигнал, даючи себе знати самим порушникам. HDW3849H, за допомогою сирени та миготливого, червоно-синього підсвічування, з великою ймовірністю відлякає хуліганів або інших бажаючих пробратися на об'єкт. Крім тривожного LED-діода, є і інфрачервоний.
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0,004 лк при F1,0 (колір, 30 IRE), 0,0004 лк при F1,0 (Ч / Б, 30 IRE), 0 лк (підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | Поворот: 0- 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 106°, В: 55°, Д: 125° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість діодів | 1+1 (ІЧ+LED) |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; Smart H.265+; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; NAS; Micro SD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Підтримка браузерів | IE8/9/11, Chrome, Firefox |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/1 вих, вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1 вих |
| ROM/RAM | 128/512 Мб |
| Виявлення об'єкта | 91 м |
| Спостереження за об'єктом | 36 м |
| Розпізнавання об'єкту | 18 м |
| Ідентифікація об'єкта | 9 м |
| ROI | 4 зони |
| Defog | Підтримує |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення зміни кадру | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 12В - 8 Вт, 24В/PoE - 10 Вт |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 111 × Φ122 мм |
| Вага | 745 г |
| Матеріал | метал |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 140 x 135 мм |
| Вага брутто | 1.045 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 745 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 55 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
- Ціна: 9 675 ₴

