
Домофон NeoLight ALPHA HD Wi-Fi Білий
- Немає в наявності
- Код: 001352
9 355 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір екрану 7 ", IPS; Роздільна здатність екрану 1024 х 600; Формат вхідного сигналу AHD / TVI / CVI / CVBS; Роздільна здатність вхідного сигналу 1080p / 720p / 576i; Мережа Wi-Fi (2,4 ГГц), LAN; Мобільний додаток (APP ) NeoLight (iOS, Android); Вбудована пам'ять; Роз'єм для microSD до 128 Гб; Вбудований відеореєстратор; Запис аудіо; Управління воротами: Необхідний адаптер NL-GT01
| Дисплей | 7", IPS |
|---|---|
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 600 |
| Відеостандарт | 1080p / 720p / 576i |
| Метод роботи | Сенсорний ємнісний екран IPS |
| Тип сигналу | AHD / CVBS |
| Додатково | Підключення відеодомофонів в інтеркомі 4 |
| Підключення | 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона; 1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона |
| Особливості | Вбудована пам'ять, Роз'єм для microSD до 128 ГБ, Вбудований відеореєстратор, Запис аудіо; Мультіформатний Full HD сигнал, сенсорний IPS екран з високою роздільною здатністю, ультратонкий корпус, пам'ять, графічне меню українською та російською мовою, меді |
| Мобільні платформи | NeoLight (iOS, Android) |
| Ethernet | Підтримує |
| Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Живлення | 220В AC |
| Розміри | 186 х 136 х 21 мм |
| Монтаж | настінний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 260 x 65 мм |
| Вага брутто | 0.88 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Входи для підключення | 2+4 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Білий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Кількість абонентів | 1 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Вага | 600 г |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 186 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист від перенапруги в мережі | Так |
| Контроль розряду | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 8 В |
| Ширина | 136 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LED |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
- Ціна: 9 355 ₴

