
Камера відеоспостереження з сиреноюта мікрофоном Wi-Fi 2Мп EZVIZ CS-LC1C-A0-1F2WPFRL (2.8 мм) (Black)
- Немає в наявності
- Код: 99-00003603
3 010 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
EZVIZ CS-LC1C-A0-1F2WPFRL (Black) - це 2 Мп IP камера з Wi-fi, функцією виявлення руху (PIR датчик) та функцією активного захисту - має вбудований мікрофон, 2 LED прожектори та сирену (100dB). Вона чудово справляється з охороною будинку та невеликих територій.
В основі камери – високопродуктивний вбудований SOC-процесор та об'єктив з фіксованою фокусною відстанню – 2.8 мм. Об'єктив забезпечує кут огляду діагоналі 120°. Відеокамера оснащена ІЧ-підсвічуванням з дальністю дії до 25 метрів. Також, камера має два LED світильники, які виконують роль видимого підсвічування. Яскравість їх свічення 2000 Лм, температура свічення – 3000 К.
Запис відео ведеться з максимальною швидкістю 25 к/с при роздільній здатності Full HD 1920×1080. Для зберігання відео передбачено слот для картки пам'яті microSD об'ємом до 256 Гб. Для підключення до мережі використовується WI-FI-підключення 802.11 b/g/n (2.4 GHz). Камера має 2T2R подвійну антену. Завдяки доступу до Інтернету можна спостерігати за тим, що відбувається в режимі реального часу, передавати дані на комп'ютер або в хмару. Зробити це можна через спеціальний хмарний сервіс EZVIZ Cloud Storage.
Вбудований PIR-датчик ефективно виявляє рух. Дальність дії становить 30 м-код, кут виявлення 270°. Також є вбудований мікрофон і динамік, які забезпечують двостороннє спілкування (аудіо придушення шуму забезпечує гарну якість звуку). Живлення камери здійснюється від джерела 100-240 В, споживана потужність 2W(normal), 8W(max).
Нова серія камер EZVIZ від компанії Hikvision є дуже простим споживчим продуктом. Вся лінійка розрахована на спільне використання з мобільним телефоном, як і всі сучасні системи безпеки . По суті, вся лінійка камер EZVIZ це швидше гаджет для мобільного телефону ніж незалежний пристрій. Виробник подбав у першу чергу про елементарне підключення камери до вашої бездротової вай фай мережі, а також зручного щоденного використання. Всі налаштування камери і її початкове підключення відбувається за допомогою смартфона і програми EZVIZ яке можна завантажити безкоштовно з Goole Play або App Store. Підключити камеру зможе будь-який власник смартфона, навіть за відсутності технічної освіти. Камери EZVIZ стануть відмінним вибір для простого та бюджетного відеоспостереження для квартири, будинку чи невеликого офісу. Всі камери серії EZVIZ підключаються через бездротову мережу через мобільний додаток EZVIZ , можуть записувати відео зі звуком на карту пам'яті або хмарне сховище, надсилаю PUSH повідомлення на мобільний телефон при виявленні руху.
Характеристики
| Матриця | Високопродуктивний вбудований процесор SOC |
|---|---|
| Макс. Дозвіл | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | ІЧ, PIR |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Дальність PIR | 30 м |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Діагоналі: 120° |
| Відео компресія | H.264, H.265 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к/с. Адаптивна частота кадрів із передачею інтернету |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| BLC | Підтримується |
| WDR | Підтримується |
| Аудіо інтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Wi-Fi | Вбудований 2.4ГГц Wi-Fi, швидка конфігурація через Ezviz App |
| Локальне сховище | micro SD до 256Гб |
| Кнопка скидання | Присутня |
| Тригери тривоги | Детектор руху, зони, що настроюються |
| живлення | AC 100-240В |
| споживана потужність | 8Вт |
| Робоча температура | -30°C - +50°C |
| Вологість | <95% |
| Ступінь захисту | IP65 на камеру |
| Розміри | 185x186x268 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Безкорпусний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 2.2 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 5 В |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 57 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 103 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
- Ціна: 3 010 ₴









