
Домофон NeoLight KAPPA+ HD Wi-Fi Чорний
- Немає в наявності
- Код: 001375
7 830 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NeoLight Kappa+ HD WF - це довгоочікувана Wi-Fi модель. Як і всі відеодомофони з цією функцією, Kappa+ HD WF має повний функціонал та підтримує Full HD сигнал з роздільною здатністю 1080р (1920х1080), веде запис відео та аудіо по руху та має можливість встановлювати улюблену mp3 мелодію на виклик. Монітор дозволяє переадресацію виклику з відеопанелі на додаток "NeoLight" (iOS, Android), який встановлен на смартфоні чи планшеті. Важливо - для коректної роботи обладнання необхідно стабільне інтернет-підключення в приміщенні, де знаходиться домофон. Для з'єднання Kappa+ HD WF з роутером можна використовувати Wi-Fi або LAN підключення.
| Дисплей | 7" |
|---|---|
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 600 |
| Тип сигналу | AHD / TVI / CVI / CVBS |
| Додатково | Відеодзвінок, розмова з відвідувачем, керування замком/воротами, запис фото/відео на пристрій, перегляд підключених камер та панелі в режимі очікування, перегляд архіву, вибір роздільної здатності відео SD/HD, дуплексний аудіозв'язок, сповіщення про пропу |
| Підключення | 2 відеопанелі + 2 відеокамери + 3 додаткових монітора; 1 відеопанель + 3 відеокамери + 3 додаткових монітора |
| Особливості | Керування воротами з додатковим пристроєм NL-GT01 |
| Ethernet | 10/100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Локальна пам'ять | microSD до 128 Гб |
| Живлення | 220В AC |
| Розміри | 186 х 136 х 21 мм |
| Монтаж | Настінний накладний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 116 x 210 x 25 мм |
| Вага брутто | 0.495 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Входи для підключення | 2+2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Чорний |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Кількість абонентів | 1 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Вага | 600 г |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 186 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист від перенапруги в мережі | Так |
| Контроль розряду | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 8 В |
| Ширина | 136 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LED |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
- Ціна: 7 830 ₴

