
Камера відеоспостереження PTZ 2Мп Dahua Technology SD6AL245XA-HNR 2МП 45x Startlight Laser WizMind
- Немає в наявності
- Код: 001377
75 850 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SD6AL245XA-HNR — професійна камера з рекордним оптичним збільшенням, лазерним та інфрачервоним підсвічуванням, а також великим радіусом дії, для значних відстаней. Такі відеокамери встановлюють в об'ємних залах аеропортів, на вуличних майданчиках, на стадіонах та в іншому важливому середовищі. Об'єктив із 45-кратним зумом здатний розглянути об'єкти майже за 2,5 кілометри. Завдяки лазеру дія нічного режиму поширюється на цілих 550 метрів. Є електричний Defog, що компенсує будь-які погодні перешкоди, на зразок туману, опадів або сильної вологості. Алгоритми виявлення мають найбільш передові функції з виявлення та сканування, що робить SD6AL245XA найкращим рішенням у сфері контролю на масштабних заходах та у громадських місцях.
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс за F1,6; Ч/Б: 0,0005 люкс за F1,6; 0 люкс (лазер увімкнено) |
| Швидкість затвора | 1/1 – 1/30000 с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 2D/3D |
| Оптичне збільшення | 45x |
| Основні функції обробки | Маскування до 24 зон, до 8 зон одночасно |
| Фокусна відстань | 3.95 – 177.7 мм |
| Відстань фокусування | 0.01 - 3 м |
| Кути огляду | Г: 65.7°–1.9°; В: 39.4°–1.1°; Д: 73.1°–2.1° |
| Апертура | F1.6–F4.95 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P/1.3M/720P 50 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1080P/1.3M/720P 25 к/с |
| Відео компресія | H.265; H.265+; H.264+; H.264 |
| ROI | Підтримує |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS; Easy4ip; IVSS |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Підтримка браузерів | IE7+; Chrome 42+; Firefox 52+; Safari |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G&T; CGI |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 Port (10/100Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 256 Гб; P2P |
| Інтерфейси тривоги | 7 вх/2 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1 вих |
| ROM/RAM | 4|1 Гб |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість діодів | 2 ІЧ, 1 лазер |
| Дальність підсвічування | 550 м |
| Виявлення об'єкта | 2451 м |
| Спостереження за об'єктом | 972 м |
| Розпізнавання об'єкту | 490 м |
| Ідентифікація об'єкта | 245 м |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 200°/с; нахил: 0.1° - 120°/с |
| Швидкість по передустановках | поворот: 240°/с; нахил: 200°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримка |
| Defog | електронний |
| RS-485 | 1 |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | DC 36В/2.23A |
| PoE | Hi-PoE |
| Потужність споживання | 36 Вт |
| Робоча температура | –40°C - +70°C |
| Ступінь захисту | IP67; TVS 8000В |
| Розміри | 358 × Φ239.8 мм |
| Вага | 358 × Φ239.8 мм |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 310 x 510 мм |
| Вага брутто | 10.78 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 550 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 10 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Оптичне збільшення | 45 х |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 75 850 ₴

