
Комплект відеодомофону Neolight NeoKIT HD Pro WF Black
- Немає в наявності
- Код: 001407
12 090 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект відеодомофону NeoLight NeoKIT HD Pro WF B/Black має кольоровий 7-дюймовий IPS-екран, є можливість підключення до інтернету за допомогою WiFi або LAN, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free або через смартфон, режим “не турбувати”, сенсорний екран, інтерком, підтримка microSD до 128 ГБ. У комплекті 1 панель виклику. Є можливість підключення ще 1 панелі виклику або 3 (2) додаткових відеокамери.
| Камера | 110° |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1920×1080 |
| Тип підсвічування | ІЧ 5 м |
| Підключення | AHD/CVBS/CVI/TVI |
| Керування замком | Підтримує |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Дисплей | 7" сенсорний ємнісний екран IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 1024×600 |
| Підключення монітора | Wi-Fi, LAN |
| Живлення монітора | 220В AC |
| Розміри монітора | 186 х 136 х 21 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 255 x 18 мм |
| Вага брутто | 0.495 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Входи для підключення | 2+2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Білий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Кількість абонентів | 1 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi |
| Реєстрація подій | Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 186 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 5 В |
| Ширина | 136 мм |
| Камера | |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Кут огляду камери по горизонталі | 110 град. |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | IPS |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
- Ціна: 12 090 ₴



