
Врізна монтажна рамка на 1 модуль Hikvision DS-KD-ACF1/Plastic
- Немає в наявності
- Код: 001408
1 129 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найнадійніший спосіб встановлення домофонних модулів – використання DS-KD-ACF1. Фірмова рамка для врізного монтажу ідеальний вибір для систем Hikvision. Аксесуар призначений для захисту домофонів від зовнішніх впливів, починаючи від опадів до вандалізму. Рамка являє собою внутрішню конструкцію, що складається із пластикового корпусу та зовнішньої металевої поверхні. Усередину монтується електронний пристрій. Зовнішня частина виготовлена з авіаційного алюмінію. Її важко погнути чи зламати, вона не іржавіє, витримує дію температури та не пропускає вологу. DS-KD-ACF1 монтується у стіну або колону, максимально естетично розташувавши панель для виклику. Екран розташовується одному рівні з рештою стіною.
| Тип пристрою | Рамка для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | Кришка: авіаційний алюміній, монтажне підстава: пластик |
| Робоча температура | -40 ° С - + 60 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | Кришка: 134 х 124 х 4 мм, монтажне підстава: 134 х 135 х 56 мм |
| Монтаж | виразний |
| Вага | 195 г |
| Кількість в ящику | 36 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 505 x 505 мм |
| Вага брутто | 0.435 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 195 кг |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 124 мм |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 134 мм |
- Ціна: 1 129 ₴

