
Панель для врізного монтажу Hikvision DS-KD-ACF1/S
- Немає в наявності
- Код: 001424
2 256 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KD-ACF1 - це фірмовий монтажний комплект, призначений для врізання розширювальних модулів Hikvision. Зокрема, ідеально сумісний із DS-KD8003-IME1 та іншими продуктами цієї серії. Представляє собою рамку з авіаційного алюмінію, що встановлюється на рівні стіни разом з терміналом. Як друга частина виступає пластиковий бокс, призначений для задньої стінки пристрою. Матеріал фронтальної кришки досить міцний, щоб витримувати постійну дію температур та удари. Панель не іржавіє та не деформується. KD-ACF1/S дозволяє міцно, акуратно та естетично розмістити зовнішній домофон у передпокої або прямо на вулиці. За потреби передбачається прокладання проводів.
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Робоча температура | -40 ° С - + 55 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | накладка 134х124х4 мм, бокс 134х135х56 мм |
| Монтаж | виразний |
| Кількість в ящику | 8 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 190 x 130 мм |
| Вага брутто | 0.726 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 кг |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 124 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 134 мм |
- Ціна: 2 256 ₴

