
PoE комутатор для домофонів Dahua DH-VTNS1060A Passive
- Немає в наявності
- Код: 001426
1 295 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Passive PoE комутатор для домофонів Dahua. Downlink порти (passive PoE): 6x RJ45, Uplink порти 2x RJ45. Живлення: DC 24В. Розмір: 179х107х30 мм
| Тип пристрою | Passive PoE комутатор |
|---|---|
| Метод роботи | Організація живлення та передачі даних для моніторів і викличних панелей Dahua |
| Ethernet порти (DownLink) | 6x RJ45 (100M), passive PoE |
| Ethernet порти (Uplink) | 2x RJ45 (100M), для зв'язку із зовнішньою мережею |
| Живлення | DC 24V |
| Потужність споживання | Очікування: 0.2Вт, макс. навантаження: 45 Вт |
| Матеріал | пластик |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Вологість | 10% ~ 90% RH |
| Розміри | 178х107х30 мм |
| Кількість в ящику | 24 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 27 x 494 x 202 мм |
| Вага брутто | 0.429 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 380 кг |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 178 мм |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Живлення | Мережа 24 В |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 107 мм |
- Ціна: 1 295 ₴

