
Панель для врізного монтажу Hikvision DS-KD-ACF3/S
- Немає в наявності
- Код: 001429
4 132 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KD-ACF3 — рамка для врізного монтажу панелей на три модулі. Сумісна з фірмовими моделями Hikvision, які мають стандартні габарити. Можна встановити відеопанель, розширювачі та інші зовнішні термінали. Накладка з металу повністю відповідає пристроям дизайну. У готовому вигляді тримодульна конструкція виглядає і функціонує як єдина система. Внутрішня технічна частина міститься в спеціальний бокс, що встановлюється всередині стіни. Через нього можна підключити дроти. Також він виконує захисну та монтажну функцію. DS-KD-ACF3 має високу міцність. Використовується в будівлях з посиленою безпекою або в офісних центрах та великих будинках з великою кількістю абонентів.
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Робоча температура | -40 ° С - + 55 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | накладка 337х124х4 мм, бокс 338х135х56 мм |
| Монтаж | виразний |
| Кількість в ящику | 8 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 410 x 130 x 190 мм |
| Вага брутто | 1.386 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 420 кг |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 337 мм |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 4 132 ₴

