
Розширювальний модуль на 6 абонентів Hikvision DS-KD-KK/S
- Немає в наявності
- Код: 001435
2 191 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KD-KK — корисний розширювальний модуль, який використовується у складі панелей виклику. Розрахований на підключення 6 абонентів. Має компактні розміри та зручне управління. На передній частині розташовані фізичні кнопки, кожна з яких прив'язується до внутрішнього домофону. Також є місця для підписів, де можна визначити номери квартир або назви компаній в офісному центрі. Вибравши відповідну клавішу, відвідувач зможе додзвонитися безпосередньо в приміщення, що цікавить. Основним терміналом є DS-KD8003-IME1. Існують порти для з'єднання. KD-KK/S можна врізати або розташувати поверх стіни, як накладний аксесуар. Рівень захисту передбачає вуличне використання за різних температур.
| Тип пристрою | модуль розширення |
|---|---|
| Метод роботи | Фізичні кнопки (6) |
| Інтерфейс користувача | З'єднання модулів (1 вх і 1 вих), DIP перемикач |
| Робоча температура | -40 ° С - + 55 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | 98,2 х 100,2 х 33,7 мм |
| Монтаж | Накладний, виразний |
| Живлення | від DS-KD8003-IME1 |
| Клас захисту | IP65, IK07 |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 80 x 155 мм |
| Вага брутто | 0.374 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 380 кг |
| Висота | 33.7 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 98.2 мм |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Кількість абонентів | 6 |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Тип встановлення | Врізний, Накладний |
| Тип пристрою | Модуль |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 2 191 ₴

