
Розширювальний модуль на 3 абонена Dahua VTO2000A-B
- Немає в наявності
- Код: 001443
1 140 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VTO2000A-B – врізний розширювальний модуль, що підтримує додаткове підключення до трьох абонентів. Призначений для використання у зв'язці з панелями викликів Dahua. Головне завдання цього пристрою – збільшити кількість моніторів, до яких підключено панель. Наприклад, на будинку це можуть бути різні квартири, або кілька окремих офісів, у кожний з яких можна додзвонитися за відведеною для лінії. VTO2000A-B є компактною металевою поверхнею з мінімалістичним дизайном. Тут є прямокутні інтерфейси та фізичні кнопки, що з'єднуються з домофонами. Система може експлуатуватись на вулиці. В основному монтується поряд із головною частиною.
| Тип пристрою | Модуль розширення на 3 абонента |
|---|---|
| Метод роботи | кнопки |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Робоча температура | -40 ° С - + 60 ° С |
| Вологість | 10-90% |
| Розміри | 110 х 120 х 24,9 мм |
| Монтаж | Накладний, виразний |
| Кількість в ящику | 27 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 18 x 461 x 269 мм |
| Вага брутто | 0.363 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 кг |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24.9 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 110 мм |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Кількість абонентів | 3 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Тип встановлення | Врізний, Накладний |
| Тип пристрою | Модуль |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 1 140 ₴

